Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem féltem a viharoktól, még a dörgésektől sem.Ezen a nyáron viszont elkezdtem szó szerint rettegni.Nem gondolom hogy nyár elején nagyobb viharok lettek volna mint eddig az évek során, mégis akkor kezdtem el félni.Olyan mintha érezném hogy lesz valami rossz nem sokára. Csütörtök este olyan vihar érkezett a városba, amilyet még életemben nem láttam és nem túlzok.Igaz még csak 18 éves vagyok, viszont sírva nyilatkoztak erről 60-70 éves emberek.Annyira ijesztő volt, szó szerint ledermedtem és végigremegtem az egészet. Mostanában szinte óránként nézegetem a vihar radart annyira félek.Nemrég találtam egy elég hosszú cikket amiben a globális felmelegedésről és a viharokról,időjárási változásokról írnak.Benne volt az is hogy a legtöbb tudósnál akik ezzel foglalkoznak kisebb-nagyobb depressziót állapítottak meg.Ez a cikk is elég mélyen érintett,elgondolkodtató.Tegnap egy másik cikkből kifolyólag találtam egy ilyen égből kiáramló furcsa, ijesztő hangot. Több angol és magyar cikket és felvételt is találtam erről, már 2015-öst is.A legtöbben azt írták hogy ez a bolygó háttérzaja.De régebben,évekkel ezelőtt miért nem fordult akkor elő?Nem kérdésem lenne, igazából csak a véleményetekre lennék kíváncsi.Nem igazán vagyok nyugodt, tényleg olyan érzés mintha tudnám hogy nem sokára nagy és rossz természeti változások lesznek.Van más is akit ez gondolkodtat és nyugtalanít?

2017. aug. 13. 13:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!