Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok depresszív hangulat...

Mondanátok depresszív hangulatu anime-ket?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem 2 anime jut most eszembe hirtelen. Bár teljesen különböző műfajok. Az első az inkább horror, a második meg romantikus.


Another: [link]


Kuzu no Honkai: [link]


Bár a másodikat még nem fejeztem be, de eléggé szomorkás hangulata van eddig. :) Vess rájuk egy pillantást, hátha tetszeni fognak neked is!

2017. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Kuzu no honkai, 12 rész - ezt én is ajánlom, profi, és művészi anime, nagyon igényes, kifejező, remek kameraállásokkal, gyönyörű grafikával! Én én még csak a 3. résznél tartok. Szomorkás, szerelmi háromszögekkel.


5 centimeters per second - ez is depresszív, szerelmi elszakadásról szó, egy részes (anime mozi). Szintén művészi, profi, szintén gyönyörű a grafika és kifejezőek a kameraállások, impresszionista az ábrázolásmód.


ao haru ride, 12 rész - ez is romantikus, a srác depresszív, meg is van az oka, a lány meg amiatt szomorú, hogy nehezen tudja megközelíteni szerelmét, a srácot.


elfen lied, 12 rész - korhatáros, brutális, elmebetegségről szóló anime. Eléggé nyomasztó a hangulata.


kokoro connect, 13 rész, plusz 4 fontos special, ami a folytatást jelenti.

A felsoroltak közül ez a legkevésbé nyomasztó, de legalábbis szintén körüljárja a sejtelmes, nyomasztó hangulat gyakran, viszont vegyes, mivel olykor poénokkal próbálja oldani a légkört a forg.könyv író.

Pszichologizáló, elgondolkodtató anime sorozat.


popotan, 12 rész: ezt határesetként említem, ha nem túl nyomasztóra vágynál. Ez fele részben vígjáték ecchi, fele részben szomorú hangulatú, az élet értelmét keresi egy időutazó család, amely kizárólag nőnemű tagokból áll.


tasogare otome x amnesia, 12 rész:

dark fantasy, horror vígjáték beütéssel. Rejtély kereső sorozat. Egy szellemlány elvesztette az emlékeit arról, hogyan vesztette el életét.


Végül, de nem utolsó sorban egy anime mozi:

Tenshi no Tamago,

ha valaminek igen nyomasztó a hangulata, akkor az ez...

A dark fantasy máfajhoz áll talán a legközelebb.

2017. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2017. aug. 14. 13:04
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem még eszembe jutott pár amit nem említettek:


Serial Experiments Lain: elég elborult, nyomasztó, "mindf*ck"


Ergo Proxy: posztapokaliptikus scifi horror thriller

2017. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Requiem for the Phantom
2017. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Az életed ;)
2017. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
én a kampfertől depressziós lettem
2017. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Kedves előző: te a kampfertől máskor vidám lettél. xD

Amely anime persze depis horror-megatransz ecchi poszapokaliptikus drámai nem gyerekeknek való shounen-shoujo hentai és hentaimentes dark-light megamini ultraegyszerűen bonyolult kodomo-krimi.


Jól raktam össze a képet?

2017. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Monster. Hosszú, de nagyon szeretem.
2017. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Texhnolyze
2017. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!