Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Dragon Ball...

Szerintetek a Dragon Ball Super, vagy a Dragon Ball GT jobb?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gt. Le lehet pontozni nyugodtan azért mert másvéleményen vagyok.
2017. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A Super a jobb. A GT első 20 része vicc, senki nincs Goku erejének a közelében. A Baby saga még rendben van, de a super 17 saga, meg a gonosz sárkányok, azoknak semmi karakterük nincs, nevetséges az egész, belértve az is ahogy meg vannak rajzolva. A Superben jó karakterek vannak, Beerus, Whis meg most behoztak egy csomó jó karaktert más univerzumokból.
2017. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nyilván a Super. A GT egy zsákutca volt.
2017. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én szerettem a GT-t.. nekem az SSJ4 a kedvenc szintem.. bárki bármint mond, Goku első átalakulása majdnem olyan badass volt mint amikor Janemba ellen fúzionáltak.. na az volt még hatalmas belépő. De az ugye nem GT :D ha mást nem legalább az SSJ4et vissza hozhatnák. Gohan magyarázott valamit a Superben, hogy más úton próbál fejlődni.. ebből nekem az jött le, hogy belőle nem lesz Blue, teljesen új szinttel fog előállni.. és ha ez a szint az SSJ4 lenne.. örömömben leszopnám magam :D Gohan most amúgy is a begyemven van, hiányzik a régi Gogan..

A Super nekem nagyon bejön, Black/Zamasu karakterét csinálhatták volna kegyetlenebbre.. Dermesztő vissza hozatala nagggyon jó húzás volt, végre megint egy badass gonosz karakter, több ilyen kéne. Élvezi, hogy kárt tehet másokban és ez nagyon sokat dob a karakterén. Kaleben kicsit csalódtam, mást vártam volna mert am hatalmas Broly fan vagyok.. de majd alakula. Várom mi sül ki az egészből, pár izgalmasabb harc jóhetne már :)

2017. aug. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
A Supert nem tekitem Dragon Ballnak, mert nincs története és hangulata.
2017. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Utolsó,pedig az canon,ellenben a GT-vel
2017. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem teljesen mindegy, hogy a sok magát rajongónak nevező úriember mit vesz canonnak. Ez amúgysem a Star Wars, hogy ilyenekre legyen szükség. Van egy hosszú történet, ami tökéletes egészet alkot. Ez van 3 részre osztva, amik a DB, a DBZ, és a DBGT. Attól, hogy most pár megfelelő kapcsolatokkal rendelkező szerencsétlen kitalálta, hogy folytatják, Toriyama pedig rábólintott a pénz miatt, ez a helyzet semmit sem változik.
2017. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

utolsó:


Ezzel csak az a probléma, hogy a GT nem a Z folytatása volt, hanem egy reboot. Ehhez képest a Super a Z folytatása, de ne zavarjon egy percig sem...

2017. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem tudom, hogy mit értesz reboot alatt. A Super semmibe veszi a Z végét is, de ez sem lényeges, mert olyan borzasztó, hogy ha az IS a Z folytatása lenne, akkor sem lehetne komolyan venni.
2017. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Úgy értem, ahogy mondom. A Super a Buu arc után folytatja a történetet, semmiféle hatása nincs eddig a Z befejezésére. Ami teszem hozzá amúgy is gyenge volt, úgyhogy senki nem szomorodik el, ha kvázi a Buu arc utáni Z részeket elfelejtjük és a Super a folytatás.


A GT ezzel szemben egy reboot a sorozatnak. Egyszerűen a Z után 10 évvel játszódik és azzal kezdődik, hogy Goku-t gyerekké változtatják és innentől kezdve ennyi volt, semmiféle kötődése nincs a Z-hez, teljesen tiszta lappal indul.

2017. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!