Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Dragon Ball...

Szerintetek a Dragon Ball Super, vagy a Dragon Ball GT jobb?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 10:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez az elképzelés megmagyarázná, hogy miért nem halt meg senki a Superben 100 rész alatt.


Attól, hogy Goku újra gyerek, még minden másban a Z-hez kötődik a GT, kivéve talán a fekete csillagos kristálygömböket.

2017. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
0%
A Gt egy RAJONGÓK által készített folytatás,a Super pedig Akira által.Szóval,ha most te a GT-t tarod folytatásnak,akkor ennyi erővel én is készíthetnék egy fanfictont,amire ráfoghatod,hogy az a folytatás.Ugye milyen hülyén hangzik?Amúgy a Z pocsék vége nem volt benne a mangában,szóval vehetjük úgy,hogy meg sem történt (amit én nem is bánok).
2017. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Akira nem adna ki olyan gyenge dolgokat mint a Super. A GT készítésében részt vett.
2017. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

A GT-ben csupán annyira vett részt,hogy ő csinálta az SSJ4 dizájnját.

A Superben viszont ő írja meg történetet,fordulatokat,karakterek,szóval a Superben minden az ő munkája úgy,mint régen,csak annyi a különbség,hogy nem ő rajzolja.

2017. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
*Karaktereket
2017. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem akarom elhinni hogy idáig süllyedt. A Super mindent nélkülöz ami a Dragon Ballban jó.
2017. aug. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Nem értem miért akarja sok ember le húzni a supert szerintem tök jó lett.Rengeteg jó mellék szereplő is van benne nekem jobban tetszik mint eddig bármelyik Dragon ball akinek meg nem tetszik ne nézze senki nem kötelez rá ha gt tetszik nézzd újra annyiszor még megnem unod. ..
2017. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én az igazi Dragon Ballt szoktam újranézni. A Supert nem tekintem annak.
2017. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nem vagyok teljesen biztos a válaszok alapján hogy mire gondolhattál, de ha arra hogy melyik tetszik jobban akkor gt ha pedig arra hogy teknikailag melyik a jobb akkor már sokkal nehezebb válaszolni még amíg a gt első harmada és a szuper c17 saga majd hogy nem nézhetetlen addig a szuperben itt ott vannak néha egyesével néha tizesével betéve rossz vagy borzalmas részek, de emelett sokan panaszkodnak arra hogy a szuper sokkal jobban nézki mint a gt, de emberek a szuper egy mai nagy költségvetésű anime míg a gt egy több mint 20 éves anime mely már megjelenésekor is alacson költségvetésűnek számított, emelett nem beszéltünk a történetről sem ami az igazságot megvalva néha mint a gt-ben mint a szuperben nevetséges de legalább a gt-ben a power scaling türhető nem úgy mint a szuperben ahol pár rész után máris isteni magasságokba emelkednek, emelett annak ellenére hogy a szuperben goku-jék már istenek sokszor még egy nem túl erős ellenfél legyőzése is gondot okoz nekik, de a gt-ben pedig sokszor csak alap formákban harcolnak az elméletben halálra menő harcban mely úgy szintén ellégé hülység, de a gt legalább probált alapozni taktikára a harcokban és a feszültségre meg a drámára a történetben míg a szuper csak dobálózik az erőszintekkel ide oda. A karakterek szempontjából annyit lehet mondani hogy mindkettőben vannak jó és rossz karakterek egyaránt, a gt-ben személy szerint nem kedveltem Pan-t, Giru-t, a gonosz sárkányok nagy részét, c17-et(bár ő és szuper c17 majdnem ugyanolyan volt mint a z-ben személyiségre és ott se kedveltem őket). A szuper... hát mint mondtam ott össze vissza dobáloznak az erőszintekkel ott is van SOK rossz karakter bár azért a szuper hoszabb is de ha mondanom kéne párat akkor Frost, Hit(lehet utálni), az új csillag harcosok(Cabba, Kale, Caulifla) szintén elég semmilyenek. Végeredményben mint mondtam nekem a gt tetszet jobban és nem azért mert teknikailag jobb lenne vagy ilyesmi egyszerűen csak szórakoztatóbb volt számomra.
2021. okt. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Gyulai Dávid Dániel válasza:
Szerintem is jobb a GT. A Superben az átváltozásokban sincs semmi fantázia. Csak más szín. Meg néhány karakter is ahogy kinéz. Pl az egyik Micimackó a másik Teletabi. Az SSJ4 szerintem sokkal jobban sikerült. És szerintem animációban nekem sokkal jobban bejön a GT animációja. És még sztoriban is. Ott legalább nem erőltették vissza a földi harcosokat. Mert az hogy Kuririn edz Gokuval, aki Blue formában van és egyenlő partner is hozzá, hát az akkora hülyeség hogy csak na. Toriyama ezt már nem tudja hova vinni. Hisz annyi ellentmondás van már az egészben. Soha nem fogja tudni lezárni. Ráadásul ezzel az új filmmel is mit akar? Szerintem a GT-vel sokkal jobban le lett zárva. Ha folytatni akarta volna akkor inkább a GT után folytatta volna Goku nélkül és Gohan meg a többiek vették volna át a főszerepet. Goten és Trunks nagy bánatomra semmi történetet nem kaptak. Annyi benne a felesleges karakter. Nagyon el lett baszva. Nekem DB DBZ DBGT.
2021. dec. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!