Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 280 literes akváriumban...

Egy 280 literes akváriumban mennyi halat lehetne még tartani (neonhal)?

Figyelt kérdés

Már évek óta megvan. Már voltak benne cápamárnak. Most guppik voltak lettek kicsik, de a szüleiket a szumátrai márna elintézte. Rajtuk kívül vannak még neonhalak. 5 vörös 1 fekete. 2 páncélos harcsa. 2 kongói háton úszó harcsa. 3 pillangó harcsa nemtudom a rendes nevét. Most összel szeretnénk még venni neonhalakat. Vörösből 15 lenne jó. Rendes neonból 20 és még 15 fekete. Nem tudom hogy ezek meglesznek. Meg ávai mohát akarnék nekik valahonnan, mert megpróbálkoznék a tenyésztésükkel is.

Tudom hogy 1 neonhal nem érzi jól magát, de az üzletben átvertek és a 6 neonhal (fekete helyett) 1 lett a többi meg hasonló volt de nem neon.


2017. aug. 15. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mit gondoltál mikor a guppikat a szumátraival társítottad,de gondolom rá jöttél,hogy nem volt jó ötlet. Ekkora aksiba max 30 neont lehetne tenni,bár nem vettem számításba a többi halat sem,szóval talán kevesebb neont tegyél bele mint 30. Úgy oszd el,hogy milyen neont veszel,ahogy akarod.
2017. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, de tudod a drága jó eladók nem figyelmeztetnek ilyenre hogy a szumátrai megzabalja a guppit de tanultam belőle.
2017. aug. 29. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!