Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most jött meg először a...

Most jött meg először a mensturációm és tönkre teszi az életem, valakj tud segiteni?

Figyelt kérdés
Nekem juliusban jött meg először és félek hogy máskor korábban fog megjonni! Az első alkalom 20.a körül volt! És szoval szeretné fesztiválra mennj jövőre ..pontosabban a szigetre és az hónap elején van de vam amikor 17.e korul es én félek hogy az egész fesztiváon wcre járkálok majd e miatt? Elképzelhető higy honap elején jon meg? A fesztivá idején?

2017. aug. 16. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha most jött meg először akkor még nem tudni mikor fog véglegesen beállni.

Amugy meg van tampon,betét stb. Azért vannak,hogy használd. Csak a megfelelőt kell kiválasztani.

2017. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha 3 oráug nem cseréem akkor atazik es az ciki meg nem akatok rohangalniiii
2017. aug. 16. 00:44
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
dugjál elötte gumi nélkül
2017. aug. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor jövőre beszélünk róla.Addig sok minden lehet. Lehet addigra nem lesz ilyen brutális. Változik a mennyiség,hozzászoksz. Van ilyen brutál nagy tampon. Hátha az jó. :D
2017. aug. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem lassan fel eve megvan de meg mindig utalom es azokon a napokon foleg sirok es ordibalok xdd amugy voltam balaton soundon es megvolt...tampon...betet...vagy ha eros a verzes akkor kettot egyszerre ugy "biztonsagosabb" 13/L
2017. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már többször is voltam úgy Szigeten, hogy megvolt és nem vészes hidd el. Alapvetően is sokat járkálnak az emberek wc-re fesztiválon.
2017. aug. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Általában 28 naponként számíts rá, hogy megjön, de mivel még fiatal vagy, lehet hogy pár évig rendszertelen lesz, akár ki is maradhat egy-két hónap.
2017. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!