Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni, hogy ez...

Valaki tud segíteni, hogy ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ezt még nagypapámtól kaptam, valahol találta. Azt mondta, hogy egy régi öngyújtó lehet. A szöveg, ami bele van vésve: "Bernátkúti, Rabságom örök emlékére 1952. Emlékül M. B." A kérdésem, hogy mi lehet ez pontosan, és hogy érhet-e valamit? Köszönöm előre is!


[link]

[link]

[link]

[link]



2017. aug. 15. 09:51
 1/5 anonim válasza:
Öngyújtó? Inkább vizipipának mondanám. Vidd el egy régiségkereskedésbe. Szerintem ott megtudod. Biztos ér valamennyit. De, hogy mi lehet? Ha megtudod írd meg légyszi, mert én is kíváncsi lettem.
2017. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy vízipipa, mert az egész nincs 10 cm magas. Írtam egy antikvitás-boltnak, valamelyik nap beviszem és megnézetem.
2017. aug. 16. 10:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Az antikvitás-bolt azt írta, hogy egy értéktelen, házilag eszkábált bármi.
2017. aug. 16. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
vszinű, hogy egy rab saját maga alkotta ezt a nemtudommit, az értéke pedig abban rejlik, hogy vmilyen kapcsolat fűzte a nagyapádhoz. Ebből pénzt csinálni nem tudsz. Bernátkuton ma is börtön van, ugy tudom.
2017. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg tényleg öngyújtó. A nagypapámnak annyi köze van ehhez, hogy megtalálta és nekem adta.
2017. aug. 20. 13:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!