Ki az a handras?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 20:22
 1/8 A kérdező kommentje:
2017. aug. 17. 20:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő kicsoda, hogy ennyire nagyra tartja magát?
2017. aug. 17. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Ő Steve Jobs hasnyálmirigye illetve iHasnyálmirigye.
2017. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ő felelős több milliárdnyi forint kitalicskázásáért az országból.


Egy igazi gazdasági backdoor Magyarországon.

2017. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval ki ez a tag?
2017. aug. 23. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Horváth András, az XMS (mostmár iStyle) alapítója.
2017. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval egy gyökér. Értem :)
2017. szept. 21. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Régen egy magyar Steve Jobs utánzat volt. Átvette Jobs stílusát és öltözködését és szokásait és a bemutatókat is ugyanúgy szervezte. Csak HAndras még annyire se volt szerény mint Jobs. Egyszóval gáz volt. (nem az Apple miatt és nem vagyok Apple ellenes)

Ja anyagilag biztosan nem járt rosszul de legalább megtehette hogy otthagyja az Apple bizniszt.

Azóta hogy szakított az Apple-el és az elektromos autókkal foglalkozik már javult a helyzet és leszállt a magas lóról. Én is csak azóta tudok a létezéséről mióta elektromos autózik. A csatornája hasznos ha érdekelnek az elektromos járművek. Erre jól ráérzett mert az elektromos járműveké a jövő.


*Nem vagyok azonos a 3-as és 4-es válaszolóval csak nekem is 69 százalékom van most.

2018. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!