Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor érkezik meg a csomag?

Mikor érkezik meg a csomag?

Figyelt kérdés
Két hete adták fel postán maradóval a csomagot Hódmezővásárhelyről Szegedre, és még nem érkezett értesítés. Normális, hogy ilyen sokáig tart a kézbesítés?

2017. aug. 19. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A posta mit mond?
2017. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csomag érkezéséről szóló értesítés nélkül szóba sem állnak velem.
2017. aug. 19. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy érdekesség: küldtek nekem is postán maradó csomagot. Értesítőt nem küldött a Posta az érkezésről. Mivel sejtettem hogy már megjött, elmentem és megkérdeztem, érkezett-e a nevemre postán maradó csomag. Személyit elkérte, elment és hozta a csomagot.

Megkérdeztem, mégis honnan kellene tudnom a csomag megérkezéséről?

Hát, abban a tekintetben minden volt...

2017. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is elmentem már a postára, de azt mondták, hogy csak név alapján nem tudják megmondani.
2017. aug. 19. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Postán maradó küldeményről a posta az életben senkit nem értesít. Mert nem is tud: Pl Kovács József Szeged 1. Postán maradó. Szerinted Szegeden hány Kovács József van és kit értesítsenek? Azt ajánlom, sürgősen hívd fel a feladót, kérdezd meg az azonosítót és azzal menj el a postára, mielőtt "nem kereste" jelzéssel visszaküldik.
2017. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az én címem is meg lett adva.
2017. aug. 19. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

A feladó ráírta a címemet is a csomagra.

2017. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Postán maradó küldeményekről a címzett nem kap értesítőt.Olyan küldeményt, amin két cím van elméletileg. nem lehet feladni. Márpedig a Kossuth u 5 meg a Postán maradó az bizony két cím.
2017. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!