Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szarul érzem magam, mit tegyek?

Szarul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden arról van szó, hogy rossz a közérzetem. Nappal nincs semmi bajom, viszont éjszaka iszonyat szarul szoktam lenni. Mivel fent vagyok vagy hajnal 3-ig (nem tudok aludni) ez előfordult jóáprszor. Valamikor csak ülök, és azt ismételgetem magamban , hogy meg akarok halni, vagy csak bámulom a falon lévő órát. Ilyenkor könnyen elsírom magam. Mióta vége a sulinak, azóta ez nem jeletnkezett (évközben ez rendszeres volt nappal is) viszont az utóbbi 2 hétben megint vannak ilyen időszakaim és ezzel nem tudok mit kezdeni. Most van rá egy kicsi okom, de ez általában ok nélkül szokott jelentkezni. Nem sajnáltatni akarom magam, de nem tudom mitől van ez. Valaki hasonló cipőben?

14/L



2017. aug. 20. 01:03
 1/10 anonim válasza:
Lány vagy fiú vagy? Csak a miheztartás végett.
2017. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ott van a végén , hogy 14/L , vagyis 14 éves lány.
2017. aug. 20. 14:22
 3/10 anonim válasza:
Jah már értem akkor.Sok komment alatt láttam már azthittem mindíg hogy valami titkos írás xD Kössz a fölfényesítést.
2017. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyébként ha már régóta vannak alvászavaraid ill fura gondolataid javaslom nyugodtan beszélj a szüleiddel mond el nekik a problémádat nyugodtan úgy ahogy itt leírtad.
2017. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A te korodban nem csak a test fejlődik.Nem hinném hogy ezt depresziónak lehet nevezni a te korodban de ha erről is van szó biztos hogy van segítség.
2017. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha ezt említettem is anyának, akkor is csak rossz vége lett. Megint szarul vagyok és nem tudok mit csinálni.
2017. aug. 21. 00:46
 7/10 anonim válasza:
Hogy értve lett rossz vége?
2017. aug. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mérges lett hogy miért mondok neki ilyeneket, hogy meg akarok halni stb..
2017. aug. 22. 20:32
 9/10 anonim válasza:
Persze engem is zavarna ha lányom iet mondana nekem de édesanyádat is meglehet érteni.Valószinű nem tudja ezt a problémát megfelelően kezelni ezért reagált így.De ettől függetlenül szerintem oszd meg vele az érzéseidet a mindenapjaidat pl. a suliba meg hogy mivan a haverokkal.Sokkal jobb lesz ha ő is megérti hogy te mit gondolsz vagy mit érzel. Ha ez nem működne és nincs másik ember akivel ezt megbeszéld akkor az iskoládban nyugodtan beszélhetsz a nevelőddel osztájfőnököddel erről a problémádról érdemes egy ojan nevelőt választani akivel jobb a kapcsolatod ő biztos tud neked segíteni.
2017. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez szorongás , és valószínüleg az iskola miatt. Főleg mivel iskola időben jön elő a legjobban. Lehet az ottani emberek miatt , de lehet akár a megfelelési kényszer miatt is . Javaslom ,hogy beszélj egy olyan emberrel akiben megbízol és tényleg tud segítséget nyújtani . Akár a lelkisegélyt is megpróbálhatnád , vagy éppen egy pszichológust.

Ilyen korban új iskola/ új emberek , a szorongás gyakran elő jöm , ami depresszív hangulatot hoz magával , és innen eredhet az , hogy " meg akarsz halni ".

Nem szeretném tovább szaporítani a szót , ha szeretnél nyugodtan írhatsz .

( u.i.: nem légbőlkapott dolgokat írtam le , már jó ideje foglalkozom pszichológiával)

2018. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!