Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a mostani...

Hogyan mondjam el a mostani pasimnak azt hogy a volt pasimmal lefekudtem de o raeroltett?

Figyelt kérdés
A volt pasim 2szer szakitott velem aztan 2 honap utan ki akart bekulni velem es mondta hogy megbanta hogy szakitott velem meg ilyenek es kibekultem vele es aztan ra 3 honap utan meg en szakitottam vele mert nekem nem ment mar ugy mint regen vagyis mar nem annyira szeretem mint most es van egy masik es az meg nem tudja ezt az egeszet es nem akarom elvesziteni ot.akibe beleszerettem nagyon annak hogy mondjam el ugy hogy ne veszitsem el

2017. aug. 20. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát már nem azért, de nagy sz.rkeverő lehetsz xd

Mi a francnak fekszel le egy olyannal, akivel már nem mennek úgy a dolgok, mint amikor szerelmes voltál belé?? Amúgy is mégis milyen az a párkapcsolat, ahol a pasi 2x szakít, a csaj meg 1x és ráadásul ilyen rövid idő után. Mégis miért nem hagytátok egymást békén már az első szakítás után??? Tudod mit? Mondd el neki az IGAZAT, mert akit szeretsz, annak nem szabad hazudni. Az ilyen r....c meg is érdemli hogy szakítsanak vele.

2017. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, ott a pont :D
2017. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

xd szegééééény

Én meg tudom érteni ez egy se veled-se nélküled kapcsolat valószínűleg de én is inkább azt javaslom hogy felejtsétek el egymást egy időre. :D

2017. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tilsd le az exed mindenhonnan és ne keresd ugy talán nem mész vissza hozzá xd főleg ha már van alakulod
febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!