Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes könyvet venni, ha...

Érdemes könyvet venni, ha ingyen letölthetem a netről? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
igen, érdemes. hülyén nézne ki a könyvespolcod üresen, egy darab winyóval az egyik polc sarkában... :-)
2010. máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Én utálok úgy olvasni, hogy itt kucorgok a széken a gép előtt, vagy lepcsivel az ölemben ülök. ÉN a takaró alá bekucorodni szeretek, vagy hemperegni a napon a könyvemmel. Mellesleg gyűjtöm a könyveket, imádom hogy mind a három falam tele van könyvekkel. Na meg hogy vágnám be a táskámba ? ÉN mindenhova viszek magammal könyvet .
2010. máj. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én tökjól elvagyok a telón könyvolvasással miota elég nagy kijelzőjű a telóm:D
2010. máj. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen könyvet. tankönyvet simán letöltenék, betanulom a vizsgára, kész.


egy jó regénybe viszont szeretek belefeledkezni, megvan annak a hagyománya, hogy egy kis teával befekszem kényelmesen az ágyba, és a könyvet a kezembe veszem, érzem az illatát, stb.. szóval az ilyet viszont megveszem.

2010. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdemes venni... A könyvből olvasott dolgok élményét nem tudja helyettesíteni a számítógép... Ráadásul rontja is a szemet, ha órákon át meredten bámulod a képernyőt.
2010. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eddig bőségesen időtállóbb bármilyen adathordozónál, és sokkal kiforrottabb szabvány, nem kell generációváltásonként portolgatni a friss rigre.
2010. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dodi1881 válasza:
Szerintem nem csak érdemes,hanem kötelező lenne, ha már olvasni akarod.Mivel, ha ingyen töltöd le a netről, az lopásnak számít. Én inkább megveszem a könyvet, mert a számgép képernyőjén olvasni nem olyan jó, illetve az író rengeteget dolgozott a könyvel, amit meg kell fizetni. Nem tudom, neked, hogy esne, ha nem kapnál bért a munkádért.
2010. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Könyvpárti vagyok, és zenész is, és azt mondom, ne keverjük a másolást a lopással. Az utóbbi pár évben nem egy középszerű könyv hozott sokkal többet a konyhára az írójának azzal az egyszerű húzással, hogy ő maga tette közzé az ingyenes ebook változatot Creative Commons licenc alatt. Hasonló esetek zenészekkel is előfordultak. Valami kell, ami miatt érdekli az embereket, és talán el is olvassák elektronikusan, mire megrendelik, hogy szépséges könyvespolcukat ékesítse, vagy akár meg se rendelik, csak dobnak pár pengőt a kalapba (lásd bazi nagy Donate! gomb). Aki a roggyant kiadóra bízná a saját jövőét, az meg úgy járt.
2010. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
olvass el 3 könyvet gépen, aztán menj szemészetre és irass szemüveget évente 1 dioptriával erösebbre...
2010. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igen konyvet venni erdemes!Nem rontod legalabb a szemed a gep elott ameddig elolvasod mert karosabb a gep a szemnek mint egy konyv!

Es szerintem erdekesebb is!

2010. jún. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!