Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el élni és...

Hogyan kezdjek el élni és barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Pár év külföldi tartózkodás után újra itthon vagyok. De nem tudom, hogyan kezdjem. Összespóroltam egy lakásra valót, de nem tudom mit kezdjek vele, lakást vagy kertes házat vegyek. 30 éves független nő vagyok, család és barátok nélkül.
2017. aug. 20. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdd velem az ismerkedést, a házvásárlással még ráérünk.
2017. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el itthon dolgozni. A továbbiakat nem kell megfogadni, de érdemes elolvasnod.

A húgom nagyon szeretett volna kutyát és már kiválasztottuk, hogy melyiket vesszük meg és megvettük. A szüleimmel vettük természetesen. Elkezdtünk a városunknak, mondhatni egy távoli szegletébe és oda mások is hoztak kutyát sétáltatni. Elkezdtünk beszélgetni a kutyásokkal és mindegyik nagyon rendes ember volt. Elkezdtünk nagyjából egy időpontban kijárni, de természetesen nem volt meghatározva az időpont, csak így délután 18-19 fele jártunk oda ki. Aztán szép lassan egyre többen jártunk össze és mára megalakult egy kutyás csapat. kB. 20-an vagyunk és 19:30-ra járunk ki. Már nagyon jóban vagyunk, de ez egy lassú folyamat volt és kB 3 évet vett igénybe. Ma már szoktunk kerti partikat rendezni és mondhatni a kutya hozott minket össze. Mi így barátkoztunk össze és ez egy nagyon szép módja a barátkozásnak.

2017. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!