Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rootolni szeretnem a mobil...

Rootolni szeretnem a mobil keszulekemet?

Figyelt kérdés
mar le is szedtem appot a play aruhazbol egy par videot meg is neztem hogy hogyan kell ezt szamitogepnekul csinalni..kingrootot hasznaltam de semmi ha valaki tud akkor irja mar le segitsegul hogy hogyan kell ezt csinalni

2017. aug. 20. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen telefont szeretnél rootolni?
2017. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hibát jelzett a program vagy mi?!

Honnan tudod, hogy nem sikerült?

tesztelted?

2017. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Le toltodtem a play aruhazbol root checkert le teszteltem es pirosat jelzet tudomasom szerint zoldnek kelet volna lenni
2017. aug. 20. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
de a rootolást végig tudtad csinálni? a kingroot végigment? újraindult a telefon?
2017. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen vegig csinaltam 100% lett de nem idult ujra a telefonom 4.2.2android van rajta Samsung galaxy grand neo
2017. aug. 20. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:

manuálisa újra kell indítani.

ha akkor sem jó, akkor nem valószínűl, hogy így sikerülni fog. lehet jobban járnál gépes rootolással.

2017. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szamitogepen nem tudom megcsinalni ezt a youtuben lattam hogy hogyan kell csinalni a kis fickonak sikerult ezen a appon
2017. aug. 20. 19:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehetetlen 1 appal rootolni a telefont, technikailag lehetetlen, egy alkalmazásnak egy rootolatlan készüléken nem lehet akkora jogosultsága, hogy ezt megcsinálja.

Beírod szépen a készüléked nevét a googlebe + "root", és biztos kiad pár 100 találatot, hogy hogyan rootold, de ha nem vagy biztos magadban, akkor nem ajánlom, mert tönkre teheted vele a telefonod.

2017. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.! Nem lehetetlen, én már csináltam egy lenovon.

Bár samsungon nekem is csak géppel sikerült.

2017. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!