Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Opel astra G vagy Volswagen...

Mzz591 kérdése:

Opel astra G vagy Volswagen passat b5 1.9 TDI (2000) éjárat?

Figyelt kérdés
Előszőr minden áron csak az opelba gondolkodtam mert tetszik a G-és astra nem is nagy nem is kicsi.De rengeteg helyen olvastam hogy nagyon eszi az olajat meg mindenki csak lebeszél róla. De most lenne nagyon jó áron egy Passat ami tökéletes műszaki állapotba van. De sajnos nekem nemtetszik hogy annyira hatalmas a passat, szóval kűlsőleg nemjönbe és ezért nemtudom megvegyem-e pedig jó árba lenne és jó állapotba.

2017. aug. 21. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Eszi az olajat, eszi az olajat... Apa, az olaj nem olyan drága, mint a passat lesz amikor elromlik benne ez, az, amaz... Márpedig egy asztrának sokkal több baja nem lesz.


Arl nem beszélve, hogy ha te tudod, mekkora autó az igényed, akkor mi a pék faxának vennél háromszor akkorát? Divatból?

2017. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van :/ Elsősorban benzines astra-ba gondolkodtam de sokan lebeszélnek róla mert hogy eszi az olajat meg hogy 8-9l eszik benzinből.A diezeles elvileg nem eszi az olajat meg kb 5l a fogyasztása de annál meg elvileg azagoló ha tönkremegy nagyon drága.
2017. aug. 21. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy eszi az olajat, de miért baj az? Ez ilyen konstrukció, néha kell kicsit utántölteni, de kimegy a világból. Az meg, hogy sokat fogyaszt, attól függ, hogyan hajtod.


Nekem 1,8-as benzines van, nem kímélem, de az istennek sem akar tönkre menni.


Dízelekről - úgy általában - inkább nem mondok semmit, mert lepontoznak mínuszba. :D

2017. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!Most kicsit visszadtad a remény az opel felé :D nekem is nagyon tetszik külsőleg és belsőleg is az opel és régebben el is terveztem hogy csak is benzines legyen, de a körülöttem lévő emberek csak a rosssz mondják :/ de nézegettem most tényleg nem nagy gond ha több olajat eszik hát néztem az árakat és nem vészes.
2017. aug. 21. 16:51
 5/5 Molnár László(Wolf) válasza:
nekem g-s astrám van nincs vele semmi baj olajat nem eszi de véleményem szerint a benzines motorok megbízhatóbbak.EGY MOTOR LÉNYEGE A PERIÓDUSÓK BE TARTÁSA CSERÉK STB.JA ÉS NEM KELL ŰTNI VÁGNI HANEM SZABÁLYOK MEGTARTÁSÁVAL KELL VELE KŐZLEKEDNI.
2017. aug. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!