Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Első cigis élmények?

Első cigis élmények?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
olyan sajnos még nem volt 22/F
2017. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 8.8 százalék válasza:
100%

Már több haverom is cigizett amikor 13-14 évesen kijártam velük. Én úgy voltam vele, hogy soha a büdös életbe nem fogok cigizni, meg hogy ők is milyen hülyék, hogy cigiznek. Egyszer megkértem egyik haveromat, hogy adjon egy slukkot. Köhögtem tőle, minden bajom volt. Ezután is még úgy voltam vele, hogy hogy tudják ezt a sz*rt szívni. Szép lassan utána egyre több slukkot kértem, aztán jöttek az egész cigik. Most már lassan 10 éve szívom. Mai napig nem látom értelmét egyébként, csak jó szívni meló előtt, busz előtt, stb.


Ha a társaságodban gyakori téma, sokan cigiznek, szép lassan lehet, hogy te is rászoksz. Nem mindenkire jellemző, hogy társaság hatására rászokik, de azért kijelenthetjük, hogy elég nagy százalék.


Én azt mondom, hogy ne is próbáld ki, addig jó amíg nem szívod, bár ezt nekem is mondták és teljesen leszartam. Saját kárán tanul az ember.

2017. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!