Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vicces e-cigis élmények,...

Vicces e-cigis élmények, beszólások?

Figyelt kérdés
Sokan furcsán nézik az embert,ha előrántja az elektromosat és pöfékel.Gyakori az érdeklődés,bár a legtöbbnek az a vége,hogy "ez még jobban káros,mint a sima cigi vagy hülye vagyok mért költök ennyit rá,vagy csak egy sima kéne a francnak ilyen,ha valaki dohnyzik azt igazi cigivel csinlja" Kedvencem egy szipus munkatárs,aki minden héten speed,pia kombó és napi szinten szív,azt mondja hamar megdöglök tőle,mert a folyadék ilyen-olyan rákkeltő,de ő persze a mariskájától valami nagy filozófusnak képzeli magát. Meg olyan is van,aki szerint fel fog robbani a zsebemben,mert a multkor olvasta a neten,hogy volt már ilyen,sőt már a haverjának is felrobbant egyszer..XD szóval ne használjam.
2016. dec. 24. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
te még fiatal vagy,nincs akarateröd,apám 35 év után mondott le a cigiröl végleg
2016. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már én se cigizek
2016. dec. 24. 14:18
 3/6 BlodDrunk ***** válasza:
93%

Én több mint 2 éve e-cigizek,kb negyedét költöttem el így 2év alatt mint ha sima cigit szívtam volna,pedig vannak drága cuccaim.

Egészségügyileg sokkal jobban vagyok mint amikor cigiztem(nincs köhögés,krákogás,fulladás sport közben)


Én csak nevetni szoktam az emberek tudatlanságán,nem éri meg idegeskedni azon ha valaki hülye.



Legviccesebb sztori:

Kihívták rám a rendőröket egy szórakozóhelyen,hogy én drogot használok,rendőrökkel pacsiztam egyet mert egyikük is e-cigizett beszéltünk és röhögtünk egyet az eseten,hogy mekkora az isten állatkertje.

2016. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan ellene vannak kapásból mert nem ismerik és egyszerűbb szajkózni a fasztságot amit hallottak mint utána nézni..:D én az ilyeneken röhögök egyet,aztán ott hagyom.. Énis váltottam ecigire,azóta egészségi állapotom nekem is jobb,nem vagyok büdös,olcsóbb.. Sokan ezzel jönnek hogy minek költesz ennyit rá,aztán nem veszik észre h lehet egyszerre sokat ráköltesz,viszont hamar visszajön,ő meg sokkal többet költ rá,csak rendszeresen..
2016. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 _Jessy_ ***** válasza:
Azt azért nem mondanám ki, hogy nem káros. Majd 10-20 év múlva, amikor van megfelelő számú minta. Akkor lehet statisztikázni, hogy milyen gyakorisággal milyen betegséget kaptak el az e-cigisek. Amúgy meg mi a fennének költeni rá? Kb. ugyanabba a csapdába esel anyagilag, mint a cigivel, még ha olcsóbb is. Aztán jön a rászokás, meg a függőség. Majd ha a cigizés csökken, akkor meg kitalálják, hogy mégis csak káros valamennyire és fizess ezután is jövedéki adót aztán máris rámegy a gatyád, mint ahogyan a hagyományos cigire.
2016. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De még nem találták ki:D Nem is azt mondtam,hogy egyáltalán nem káros,de jóval kevésbé mint a rendes cigi.De én azokat se itélem el,akik azt szivják,csak ne nézzenek engem le az ecigi miatt.:D
2016. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!