Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen már szinte...

Valaki segítsen már szinte azt sem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet nálam , hogy már szinte évek óta teljesen bizonytalan vagyok szinte semmi érzésem nincs döntésképtelen vagyok szinte azt sem tudom eldönteni , hogy mit akarok teljesen üres vagyok és már szinte mintha már azt sem tudom , hogy hogyan lehet így élni már lassan 4 hónapja , hogy van barátnőm és nem tudom megmondani , hogy mit / miket érzek iránta olyan szinten üresség van bennem szinte érzéseim nincsenek pszichiáterhez is járok gyógyszereket is szedek de szinte sz**art sem érnek a bu**zi gyógyszerei a dokinak mindenki azt mondja hosszú idő kell hozzá amit ár lassan 3-4 éve mondanak hogy osszú folyamat és szinte semmi változás nincs bennem mégis mit tudnék tenni , hogy ezek a dolgok megszűnjenek és normális életem legyen , hogy legyenek érzéseim tudjak dönteni tudjam azt , hogy mit akarok mert már szinte azt sem tudom eldönteni , hogy ezt az állapot nekem jó vagy nem jó
2017. aug. 21. 13:02
 1/1 anonim válasza:
Menj el valahová messze, gondolkozz, utazgass, vagy pedig találj valami új hobbit. Sportolj! Biztosan vannak terveid, álmaid, mondjuk egy ház vagy kocsi, hát dolgozz azokért és akkor már ott a cél a szemed előtt és nem unatkozol, nem érzel ürességet. És a legfontosabb, hogy ne gondolj arra, hogy üresség van benned, vagy hogy nem tudod mit kezdj magaddal, ezeket a gondolatokat hessegesd el. Olvass el néhány könyvet(nem kell erről szólnia, csak úgy bármiről) vagy foglalkozz többet a barátaiddal, rokonaiddal, szeretteiddel. Megeshet, hogy ilyen időszakban vagy, de hidd el, egyszer minden sorozat véget ér. ;)
2017. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!