Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Bővebben lent)

Zsaniii2000 kérdése:

Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mondhatni vékony lány vagyok, de egy valami nagyon is zavar. Állítólag olyan a csontozatom hogy a nemiszervem hát hogy is írjam.."ducinak" tűnik. Ez nekem nagy akadály mivel nem nagyon tudok szűk ruhákat fel venni, mivel nagyon kiadja. Fürdőruhákat, nadrágokat is nehezen találok a probléma miatt. És nem tudom el képzelni így a szeretkezést. Cikinek tartom. Nem találtam sehol semmit, hogy mit tehetnék. Már évek óta zavar. Kérlek tudtok valamit írni, hogy mit tudnák ez ellen tenni? Nagyon ciki, hogy ilyen.
2017. aug. 22. 00:06
 1/2 anonim válasza:
ha súlyfeleslegnek gondolod, akkor a válasz az h nem tudsz mert helyi fogyás nem létezik. A nemi aktusnál nem fog zavarni mert a legtágulékonyabb testrészedről van szó. Ami meg a azt illeti, sokaknak vonzó ha ott vagy "duci"
2017. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. aug. 22. 01:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!