Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukámnak nem telik el egy...

Anyukámnak nem telik el egy olyan napja, hogy ne legyen valamin megállás nélkül tiszta ideg, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Borzasztó dolog,hogy amint hazaér a munkából a nyugodt hangulat ami addig van amíg egyedül itthon vagyok, egy pokollá változik. Most költöztünk pár napja és megértem,hogy ez egy idegtépő dolog, de ezen én is átmegyek, mégsem viselkedek úgy mintha idegösszeroppanásom lenne. Kicsit folyik a wc, meg csöpög a csap a mosógépnél amit pár nap múlva úgyis megcsinálnak, de úgy fogja fel mintha kb. rohadna el az egész ház, erről beszél egész nap, alszom,betör a szobámba és ordít velem, hogy kapcsoljam be reggel a telefonom,hogy majd ha jönnek akkor legyek ébren, teljesen félálomban vagyok Ő meg ingerülten kérdezgeti, hogy felfogtam-e, kérdezek tőle valamit utálatosan válaszol meg ingerülten, megkérdezem miért akkor mondja, hogy nagyon ideges, de úgy mintha tényleg valaki megakarná ölni vagy valami, pedig csak pár apró gondd van, de ő már ezen rágódik napok óta. Élhetetlen egy olyan emberrel együtt élni aki bolhából egy gigantikus nagy elefántot csinál. Én vagyok a hibás,hogy ezeket a dolgokat én ilyen könnyedén veszem? Én úgy vagyok vele, hogy nem halunk bele, és egyébként is már jönni fog valaki megnézni.
2017. aug. 22. 03:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el neki is. Szépen, nyugodtan. Vitassátok meg értelmesen, ismétlem nyugodtan, hogy kinek mi a problémája, és próbáljatok kompromisszumot kötni. Ezzel jár, ha egy másik emberrel akarsz egy fedél alatt élni.
2017. aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!