Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez miért van? Melyik a leggyen...

Ez miért van? Melyik a leggyengébb cigi?

Figyelt kérdés
Ma volt az első hogy kipróbáltam a cigit. Nem azért hogy faszagyerek legyek! Egyszerű 14 éves gyereki kíváncsiság.. Sárga dobozos multifilter volt az áldozat de semmit nem érzek / éreztem. Ez miért van? Melyik a leggyengébb? Ez?
2010. máj. 25. 13:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként többet köhögök. Ez az egyetlen ami megváltozott. Normális?
2010. máj. 25. 13:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Else kezd! 15/L
2010. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod az első mondatod akkor tudni fogod hogy késő. :D
2010. máj. 25. 13:59
 4/9 A kérdező kommentje:
*m
2010. máj. 25. 13:59
 5/9 anonim ***** válasza:

A gyengeség a drog mennyiségére utal, tehát kevesebb nikotin van benne.

A káros hatást tekintve nem sokat jelent, mert a kátrány ugyan úgy bekerül a tüdődbe, mindegy milyen fajta cigit szívsz.


Aki erősebb cigit szív az csak annyit jelent, hogy nagyon függő és mélyen a drog rabja lett.

2010. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A leggyengébb cigi a fehér. Gondolom azért nem érzel semmit így első próbálkozáson, mert nem tüdőzted le rendesen, vagy csak a szádban tartottad a füstöt. 14 évesen hol akarsz te még cigizni, hülyegyerek? Mire jó az neked? Annak viszont örülök, h nem azért próbáltad ki, mert hogy "te légy a "menő"". De a cigaretta akkorsem jó! Én is kipróbáltam, szívom is, de CSAK akkor, ha nagyon ideges vagyok. Nem tudom, neked 14 életévedben miféle ok lehet, amiért ideges lehetsz...
2010. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én pár hónapja próbáltam ki,rögtön piros bond-al...

persze énis csak kipróbáltam,AZÓTA RÁ SE GYÚJTOK,énis csak kiváncsi voltam milyen.Hát megtudtam,nekem ennyi elég is volt.

2010. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én megértem a felháborodást is. Persze hogy 14 évesen elég hülye dolog cigizni de nem is készültem arra hogy én most egész életemben végig füstölni fogok. Mint mondtam "gyereki kíváncsiság" szinte mindenki kipróbálja. Hát.. Nekem ez most jött el még ha elég rosszul is. Egyébként azt hiába mondod hogy nincs miért idegeskednem mert igen is van de ez más téma és nem is szeretnék erről beszélni (halál eset; és nem a kutyám halt meg). :D De azért a te válaszodat (ahogy a többiekét is) köszönöm. Még lehetne írni mert kíváncsi vagyok. Felőlem le is lehet oltani. :D
2010. máj. 25. 14:10
 9/9 Ammarilys ***** válasza:

én 14-15 évesen kezdtem.nemistom mért,de nem a nagymenőzés miatt!!emlékszem amikor anyám szürke viceroyát szivtam,attól beszédültem,most meg már simán elszivom a kékmultit,kékbondot :D

18/L

2010. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!