Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meik fajta cigi a leggyengébb?

Meik fajta cigi a leggyengébb?

Figyelt kérdés

Sokszor ki "próbáltam" már a cigit és szinte minden alkalommal szédültem tőle nem szeretném abbahagyni de nem is szeretnék szédülni,rosszulnenni tőle. Ezért szeretnék válaszkapni a kérdésemre.

Cigik amiket próbáltam: Barna Sophiane.... egyéb ilyenek.


2011. jún. 19. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyenge cigi nincs, csak gyengeként eladott.

De kérlek indokold már meg, ha tudod, hogy miért "nem akarod abbahagyni", ha még rá sem vagy szokva, tudod, hogy káros és ráadásul rosszul is vagy tőle? Erre igazán kíváncsi lennék.

2011. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak Neked, személyre szólóan a cigirágót ajánlanám. ;) Kifejtenéd egyébként, hogy mégis miért nem akarod abbahagyni ? Értelmetlen pótcselekvés.



De csak hogy válaszoljak a kérdésedre..

Amennyiben gyenge cigarettát akarsz szívni, a barna Sopianae semmiképp sem ajánlatos, az ugyanis igencsak erős. Általában a fehérek a leggyengébbek. Fehér Multifilter, Fehér Sopianae, stb. Illetőleg hasonló kaliberű még a világoszöld Pall Mall, ami kicsit mentolos aromájú is.

2011. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem is az van h nem akarom abbahagyni mert rá se vagyok szokva csak..... nem is tudom.mert mikor 5. osztájos voltam akkor sajnos eléggé sokat dohányoztam kb fél, háromnegyed évis és azóta nem(most ballagtam 8-ból) csak egy pár hónapja ugymond kezdem el ujra és néha már hiányzik. Nem szeretnék nagydohányos lenni (mert sajnos a papám is ebbe halt bele. de ze senkire se tartozik)Olyan vagyok ha egyszer kínálnak akkor nem utasítom vissza.
2011. jún. 19. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
detto ugyanez.. 1-2 hétig ha szívsz napi pár szálat már nem fogsz szédülni.. tapasztalat..:S
2011. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit is várhatna az ember a dohányos szülőtől, mintsem azt, hogy annak gyereke is dohányozzon. No de 5. osztályos létére ? Nem tudom milyen körülmények közt nevelkedtél, de régen rossz, ha 11-12 évesen aktív-szerű dohányos voltál. Mellesleg meg ne aggódj, nem szükséges 70 évesnek lenned, hogy a dohányzás okozta szövődmények kínjai között halj meg, elég néhány szál nem letüdőzött cigaretta is, hogy szájrákot, vagy légúti fertőzést és ennek következtében rossz indulatú daganatot alakuljon ki. A szájrák kialakulásának rizikófaktorát nagy százalékban növeli a dohányzás közbeni rágógumizás, ugyanis a nikotin és a kátrány beivódik a rágóba és ahogy te azt rágcsálgatod, szépen hozzádörzsölöd az ínyecskédhez, ami közvetlen kapcsolatba kerülve a káros anyagokkal, átveszi azokat és szépen feldagadnak. Amennyiben pedig nyílt seb, vagy rossz fog van a szádban, ugyancsak esélyesebbé válsz a szájrákra. Szóval, szerintem ne dohányozz. És még büdös is lesz tőle a leheleted, a hajad és a ruháid. ;)
2011. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Íme néhány kép a szájüregi rákról:

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A barna szofi neked akkor ezek szerint erős. Én is cigizek. Ha tényleg nem akarod abba hagyni akkor kezdj narancssárga pall mall-al szerintem ez a leggyengébb... [link] itt egy kép róla vegyél próbáld ki. :) sok szerencsét! :)
2011. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Várj, amíg 18-20 éves leszel és nem azért gyújtasz rá, mert divatos, vagy ciki, ha nem teszed. Akkor már elég érett leszel ahhoz, hogy ha csinálod, ne divatból, vagy kötelességből tedd; vagy nem csinálod.

A dohányosoknak meggyengül a bőre, ami fiúknál még szexepil is lehet, ha az arcbőr nem olyan, mint a babapopsi, de a nőknél azt idézheti elő, hogy a melleid elkezdenek a térded felé vánszorogni. Ha nagy cicivel áldott meg a sors, akkor különösen igaz. Csúnya, lógó melleid lesznek, ezenkívül büdös lesz a szád és rossz lesz csókolózni veled. De te tudod!

2011. júl. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Miből gondoljátok, hogy ötödikes korában 11 éves volt? Az írása alapján inkább 15 éves volt akkor, most, 20 éves korára már elért a nyolcadikba.
2013. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!