Mit vegyrk neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Szombaton lesz az egyikk nagyon jó barátnőmnek a szülinapja és nrm tudom , hogy minek örülne meg . Nem tudnátok segítrni? Valami ötlete valakinek ? ( 17 éves lesz lány szeret olvasni , meg kb ennyi 😂😂)

2017. aug. 23. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó barátnőd gondolom több mindet tudsz róla az olvasáson kívül...nem? Szerintem vegyél neki vagy valami jó könyvet, amit még nem olvasott ki, vagy vmi smink cuccot parfümöt körömlakkot...Szerintem annak minden igazi lány örül...Vagy, ha még megoldható...gondolom van közös képetek...nyomtasd ki, keretezd be...Annak is szerintem garantált, hogy örül...sőt remélhetőleg ki is rakja a falra...De, ha nem akkor is az egy szép emlék tőled neki...Plusz vehetsz még neki valami fincsi csokit/édességet...Remélem tudtam segíteni!
2017. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!