Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romantikus regény?

Romantikus regény?

Figyelt kérdés
Segítség kellene egy írás alatt álló romantikus regényem megírásában. Olyan írókat keresek elsősorban, akik jártasak ebben a témában (nem 18+!, és tudnának segíteni néhány jelenet megalkotásában (tanácsok kellenének, ilyen regényekre jellemző fordulatok, amik majdnem minden romantikus könyvben megtalálhatóak). A történet a huszadik század elején játszódik, Young Adoult, stílusban talán az 1997-es Titanic című filmhez tudnám hasonlítani. Aki tud segíteni, írjon privátban! :))

2017. aug. 23. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szellemírókat keresel? A dolog nem lehetetlen,de számíts rá, hogy puszira senki nem fogja elvállalni...
2017. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem pont, mert én írom a könyvet, nem a megírásban kell segítség. Tanácsok kellenek, de tömegével. Nem azt kérem, hogy valaki írja meg helyettem a csattanót, hanem amennyiben már írt ilyen típusú könyvet, adjon tanácsokat, ha tud meséljen a tapasztalatairól. Akár linkek is lehetnek.
2017. aug. 23. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha tudsz angolul akkor van egy Youtuber aki íróknak ad tanácsot:

https://www.youtube.com/channel/UCS_fcv9kBpDN4WWrfcbCrgw

2017. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. aug. 23. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen segítek (ha tudok)... :)

Írtam.

2017. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!