Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez van jogom? Vagy lehetősé...

Mihez van jogom? Vagy lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Anyám idős, és beteg, egyedül él... nem messze tőlem... van egy idióta a házban, aki rendszeresen becsenget hozzá, és elszalad. Mióta ez van, mondta anyám, fél kimenni akár a közértbe, vagy akárhová, mert fél, hogy az ajtó előtt talán meglapul ez a kis majom... Szóval, ezt a kis majmot kapnám el. Megmondom őszintén, azért, aggódok, nehogy többet akarjon egyszer, és mondjuk, betörjön... vagy valami ilyesmi. A lényeg, én személy szerint, bármit tennék, az önbíráskodás... és még én lennék előállítva. Akkor esetleg kamerát tennék a bejárati ajtaja fölé, akkor azzal sértek - e valamilyen jogot... ? - vagy mi mást tehetnék... és több tippem nincsen. Megmondom őszintén, nem érdekelnek a szomszédok jogai, amíg anyámat egy percre is veszélyben érzem.

2017. aug. 23. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamerát nyugodtan felszerelhetsz szerintem, ez nem sérti senki jogait, és talán elriasztja az illetőt, ha látja, hogy figyelik és lebukhat.
2017. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kiszerelném a csengő gombját előtte persze kikötném belőle az áramot teljesen majd tennék bele szivacsféleségből egy gombot xd a gomb mögött egy faaasza kis zsákvarró tű figyelne majd a hülye benyomja a szivacs gombot a tű meg jól megszúrná az ujját ezt kivárnám míg megtörténik mikor hallanám hogy visítva szalad kimennék és eltüntetném a szivacs gombot meg a tűt is nehogymár feljelentsenek és vissza pattintanám a régi gombot. Természetesen a csengő fölé kiírnám hogy hibás ne nyomd meg!
2017. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!