Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogadtam valakivek hogy ha...

Fogadtam valakivek hogy ha meg tudok enni egy nagy pizzat fel ora alatt akkor. Nem ez a lenyeg Hogy ehetnem meg?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit hard lesz, de meg lehet csinálni. Tempósan rágsz, nyelsz, rágsz, nyelsz. Időnként igyál valami szénsavasat, de nagy pihenőkre nem lesz időd. És nem árt, ha lesz hozzá: Jó étvágyad!:)
2017. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző nap délutántól ne egyél , a következő napra délre vagy későbbre tedd a bizonyítást . Sok vizet lédús gyümölcsöt fogyassz inkább , az meghozza az emésztést , gyorsan falni és közben inni árt .
2017. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél óra alatt kényelmes tempóban meg lehet enni.
2017. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 2*Sü ***** válasza:

Hülye fogadás, gondolom nem milliókat nyernél, kevesebbért meg nem érdemes sokkolni a szervezetedet, egy esetleges komolyabb egészségügyi problémát kockáztatni.


De ha mindenképpen állni akarod, akkor a fenti válaszokhoz hozzáfűzve a dolog egyik titka, hogy ne siess. Ha az elején gyorsan eszel, kevésbé rágod meg az ételt, akkor hamarabb eltelsz. Fél óra alatt az emésztés is dolgozik, ezért fontos, hogy az elején minél emészthetőbb formában kerüljön a gyomrodba az étel. Már az elején jól rágd meg az ételt, és ne „zabálj”.


A szénsavas folyadékot én nem ajánlanám, inkább szénsavmentest. Igyál is, de ne vidd túlzásba se. Előtte valóban érdemes koplalni, de ez ne teljes táplálékmegvonást jelentsen, azért minimális táplálékot vegyél magadhoz. (Némi gyümölcsöt, az táplál, de hamar kiürül a szervezetből.)

2017. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!