Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha iskolában cigarettázok 18...

Ha iskolában cigarettázok 18 év alatt a kijelölt helyen szólhatnak érte a tanárok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, szólniuk is kell.
2017. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
nem szoktak szólni csak kirúgnak
2017. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen , osztályfőnöki a jutalom érte. Aztán sorba jön a többi.
2017. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ahol iskola időben 18 alatt nem mehetsz ki se a sulibol . Én még pont ki bekkeltem mert 18.-születésnapom után jött be ez nállunk így nekem nem szól már senki . Igen osztályfőnöki a jutalom jobb esetben vagy ki rúgnak egy fegyelmivel . Volt osztálytársam meg tapasztalta 17 évesen ki jött cigizni majd nem sokkal késöbb ag ofő meg az igazagato hogy fáradjon velük az irodába , másnap meg is lett az eredménye délután aztán már nem is kell be jönnie a suliba
2017. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi olyankor kimehetünk cigizni 4.óra után nyitják ki a nagy kaput ahol van dohányzásra kijelölt hely és szerintem már oda kintre bárki kimehet.Anyám-nak mondta az egyik munkatársa hogy Neki is bekellett menni a fiához mert kint állt a kapuba a haverokkal és behívatták pedig ő nem cigizett.
2017. aug. 25. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!