Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szervkereskedelem Miskolcon a...

Szervkereskedelem Miskolcon a kínaiban?!

Figyelt kérdés

most beszltem mamámmal,aki mondta,hogy az 1et fizet 2őt kap kíniaiban(szeles utca) szervkereskedelemre utaló nyomokat találtak!

a sztori: pasi az asszonykával megy vásárolni,azt mondja megvárja kinn,elszív egy cigit.

asszonyka egy óra múlva sem jön,kérdi hol van,mondja,hogy adják elő a nejét mert hívja a zsrukat!

asszony nem lett meg,rendőrség a pincében találta meg kopaszon,elkábítva!!!!


És ez most volt a múlthéten azt hiszem.

Igaz ez?

(és mellékesen miért kopaszították le? az agya kell,vagy mi?


2010. máj. 25. 15:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit többről van szó, mint hogy "szervkereskedelemre utaló nyomokat találtak".

Biztos forrásból - egy, a rendőri intézkedésben résztvevő személytől - tudom, hogy az eset valóban megtörtént, majdnem teljesen úgy, ahogyan a kérdező is leírta, csupán a történet szempontjából jelentéktelen részletekben van eltérés.

Sajnos nem - legalábbis nem csupán - parókakészítés céljából nyírják kopaszra ilyenkor az embert, és nem is az agyát akarják felhasználni, mivel ha belegondoltok, olyanról hogy "agyátültetés" még nem véletlenül nem halottunk..mert ilyen még nincs (hacsak a kínaiak nem fejlesztették ki teljes titoktartás mellett a módszert:)

Ez egy elég sajnálatos eset (hogy finoman fogalmazzak), de még jobban aggasztó, hogy a rendőrség csupán hírzárlat kihirdetésével próbálja elhallgatni az ügyet, illetve azzal, hogy mint "interneten keringő rémtörténet"-ként tüntetik fel majd az egészet. Teszem hozzá ugyanúgy, mint azt már előzőleg megtörtént esetekben (lásd: Kecskemét, Székesfehérvár, Tatabánya..és még ki tudja hol)tették. Ennek valószínűleg az az oka, hogy egy náluk sokkal nagyobb hatalom, a maffia keze van a dologban. Ezzel viszont csak az a gond, hogy innentől kezdve, átlagos polgárként maximum annyit tudok tenni óvintézkedésként, hogy nem járok be ilyen üzletekbe. Csak majd mikor már az ember az utcára sem mer majd kimenni, mert elszaporodnak az ehhez hasonló "rémtörténetek", és senki nem tesz ellenük semmit, akkor érdemes lesz elgondolkodni, hogy milyen világban élünk, hogy még egy pár másodperces hírt sem ér meg a rádióban, vagy a televízióban a magyar államnak ez az egész, de az, hogy ki mennyit sikkaszt az országban, meg hogy Vona Gábor Milyen ruhában megy be a parlamentbe lassan még a csapból is folyni fog.

Végül a hitetlenkedők figyelmébe ajánlom, hogy olvassanak komolyabban a téma után. Mert nem hinném, hogy ha az emberek minden eddig megtörtént esetnél gyakorlatilag ugyanolyan körülményekről, eseményekről számolnak be kitaláció lenne, de ha mégis,akkor a miskolci volt az első valós eset, mert az igaz.

2010. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%
De pontosan mi volt -Miskolcon?? És melyik üzletben?? Basszus én már tényleg félek bemenni egy sima kis boltba is:(:(:(
2010. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
43%
hát én kb 3órája ismeröstöl hallottam ezt a dolgot akinek a kollégái voltak kint helyszinelni ezt a miskolci dolgot... én pedig pont ma délelött jártam a szeles utcai kinai áruházban a másik pedig a júlia igen. a júliát már bezárták egyszer de új tulaja lett igy nyitva van továbbra is. a júlia valóban eldugottabb helyen van és marhára zsúfolt minden egymás hegyére hátára van pakolva a szeles utcaiba dettó és jó nagyok ellehetne veszni bennük. emberek nem sürün járnak oda pl mikor én ma délelőtt voltam csak az eladók voltak ott. na most egy kicsit beparáztam mikor meghallottam ezeket és a utánanézegettem a neten. a szeles utcaiban párszor jártam rögtön kiszúrtam é felháborítóank találtam hogy a próbafülke az ablakok mmellett van simán belátni de ezen kivül semmi rendkivülit nem tapasztaltam annyit csak hogy marha nagy valóban mind2 szóval több emeletes pince udvar minden telepakolva... volt még egy óra szabadidöm és épp ott kellett várakoznom ezért néztem be oda és ma este ezt meghallottam..hát kicsit beparáztam..
2010. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

[link]

erről beszéltem..kacsának lesz beállítva az egész

2010. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Engem teljesen lesokkolt, mikor megtudtam hogy barátnőm anyujának a rokonával is ez történt és most nem kamuzni akarok :S

Kopaszon találták meg...

2010. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
81%
Így van kopaszon találták meg és elkábítva. Én is egy ismerőstől hallottam erről, konkrétan a testvéréről van szó. Nyomoznak, de el akarják sikálni az ügyet. A kinai alatt egy egész labor van, ahova lepottyannak ezek a szerencsétlenek. Még jó hogy a férje a kinai előtt volt és fél óra elteltével bement, nem találta és rögtön hívta a rendőrséget. Mivel ö is rendőr, így hátha hamar fényderül ott mindenre, ő nem fogja annyiba hagyni. Tavaly augusztus óta van erről szó, azóta Kecskeméten, Székesfehérváron, Tatán már találtak ilyen kinait....akkor nem igaz szerintetek??!! Csak hazugságnak akarják beállítani, valakinek a keze nagyon benne van és ha kiderülne megütné magát. Kint ez nyilvános csak nem tudom minek kellett itt is elkezdeniük... hm... már lassan többen lesznek mint mi!!! De hát be kell engedni az országba őket.... Ilyen a világ sajnos, annyi mocskos dolog van, és nagyon sokan megússzák ezeket a gaztetteket!!!!
2010. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon remélem, hogy igazad lesz és az illető nem fogja annyiban hagyni a dolgot, mert most már igazán lehetne valami nyilvános következménye ennek az egésznek leszámítva a tagadó sajtóközleményeket.

Az eddigiek alapján úgy fest a helyzet, hogy Magyarországon illegális a szervkereskedelem, de csak abban az esetben, ha az ember önszántából "szabadulna meg" egy-egy szervétől, viszont ha erőszakkal veszik el tőle, az teljesen normális. Ez az egykor méltán híres, tiszteletre méltó állam, mára a világ egyik legjelentősebb szemetesládája lett, főként a nemzetiségieket tekintve. Mondom ezt mindenféle rasszista nézet nélkül. Nálunk mindenki menedékjogot kap, nálunk mindenki folytathat illegális tevékenységet maximum is csak a legenyhébb büntetés fejében, itt mindenkit befogadnak, segítenek, támogatnak, feltéve, hogy az illető nem magyar állampolgár..szerintem ezen kellene először változtatni, és csak utána minden máson.

Elsősorban az előttem szólótól kérdezném, de bárki mástól is szívesen veszem a választ, hogy esetleg az esetet elszenvedő hölgyről tudtok valamit?Milyen állapotban van?(leszámítva, hogy gondolom élete végéig lelkileg sérült lesz szegény)

2010. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Hat en ezt a sztoryt 3 honapja hallottam, de akkor meg ugy szolt, hogy ez Kinaban volt, es turista parral tortent.

Amugy nem zarom ki, hogy Magyarorszagon ne mukodne ilyen.

4 ev mulva arra szavazok aki kib@ssza oket innen, ha nem akkor nem szavazok.

5 ev adokedvezmenyuk van stb. stb. felhabortio!

A Magyar szenved ezek a tetvek meg jonnek jol elni, meg eladni a Magyarokat darabokba. Hat barvo.

Az osszes politikus kivetel nelkul behajtanam a gazkamraba akik ezt anno megengedtek.

Mert, hogy ezek a sargak johetnek az kerem politikai egyezmeny szulemenye.

2010. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%

jajj emberek... miskolcon kb 1 hónapja ez a hülyeség terjed..

nem igaz, hát komolyan, ki az a hülye, hígagyú akinek arra van ideje h ilyeneket kitaláljon?xD

2010. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
a Júliában a Búza tér mögött
2010. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!