Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szervkereskedelem Miskolcon a...

Szervkereskedelem Miskolcon a kínaiban?!

Figyelt kérdés

most beszltem mamámmal,aki mondta,hogy az 1et fizet 2őt kap kíniaiban(szeles utca) szervkereskedelemre utaló nyomokat találtak!

a sztori: pasi az asszonykával megy vásárolni,azt mondja megvárja kinn,elszív egy cigit.

asszonyka egy óra múlva sem jön,kérdi hol van,mondja,hogy adják elő a nejét mert hívja a zsrukat!

asszony nem lett meg,rendőrség a pincében találta meg kopaszon,elkábítva!!!!


És ez most volt a múlthéten azt hiszem.

Igaz ez?

(és mellékesen miért kopaszították le? az agya kell,vagy mi?


2010. máj. 25. 15:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én is halottam,elég gyakran járok Miskoclra..

Egyébként megtörténhetett..tuti!


DE minap Salgótarjánba voltunk és ahogy leírjátok(kopasz,szemöldök nélküli) nőt láttunk..két rendőr kísérte,és csoportal voltunk ugy kérdeztem meg az egyik csajt h ezzel mi lehet..na akkor halottam először..mostanába pedig egyre többször

2010. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Van már azóta fejlemény?

Csak hogy tudjuk,ez most egy kacsa, esetleg tényleg valós...


Aki tud biztos információt, az írjon, kérem!

2010. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Én most hallottam 10 perce, és azt mondom h jobb félni mint megijedni! Sajnos elég sok szarságot hallani manapság amiknek a 90%-a igaz, és ezekről a kínaiakról el is tudom képzelni! De ettől függetlenül nem kell még bezárkózni a lakásba, hanem ha erre utaló jelet látunk szólni és elérni azt h ne higgyék azt h kacsa a sztori! Sok szkeptikus ember van akik nem hiszik ezeket, bár jogosan mert sok baromságot ki tudnak találni!
2010. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

kamu, nemrég feltettem egy kérdést, és egy ugyanilyen témában megválaszoltamra érkezett azonos időben azonos százalékos embertől egy-egy válasz:


az egyik:

ezek szerint lehet, hogy igaz, miért tussolja el a média (vagy valami hasonló)


a másik:

egy ismerősünket meg ölték ott, igaz a történet


....


vannak emberek akik generálják a témát, mert érdekli őket, amúgy tényleg érdekes és egy helyszínelőkös, vagy valami sorozatos epizódot tényleg le lehetne belőle forgatni. amúgy meg magyarország hírhedt a gyenge rendőri intézkedésekről, és szerintem elképzelhető, hogy ugyanúgy virágzik a szervkereskedelem, mint a pénzhamisítás, pénzmosás, vagy fegyverkereskedés. (mert van, és ezt sem halljuk a médiában, kimész a keleti parkolójához, és 3 perc alatt tudsz venni stukkert)

2010. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ide vág de az előzőnek üzenném, hogy tanulj meg magyarul helyesen írni, utána kritizálj bárki mást. És egy kommentre ne alapozz már légyszíves egy ilyen ügyet. Köszi!
2010. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 vanp78 válasza:
Szervkereskedelem igen is van 1x mentem haza az utcán átmentem egy kis közbe hallottam valami sikítást oda rohantam és azt láttam h 2 nagy darab csávó be akarja rakni egy sötétített kocsiba egy nőt aki nem hagyta magát de az egyik olyat bevert neki h elájult lehet szégyen h nem mentem oda segíteni de nem akarom a vesémet másnak adni:)úgy h ilyen dolgok vannak magyarországon
2012. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!