Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szervkereskedelem Miskolcon a...

Szervkereskedelem Miskolcon a kínaiban?!

Figyelt kérdés

most beszltem mamámmal,aki mondta,hogy az 1et fizet 2őt kap kíniaiban(szeles utca) szervkereskedelemre utaló nyomokat találtak!

a sztori: pasi az asszonykával megy vásárolni,azt mondja megvárja kinn,elszív egy cigit.

asszonyka egy óra múlva sem jön,kérdi hol van,mondja,hogy adják elő a nejét mert hívja a zsrukat!

asszony nem lett meg,rendőrség a pincében találta meg kopaszon,elkábítva!!!!


És ez most volt a múlthéten azt hiszem.

Igaz ez?

(és mellékesen miért kopaszították le? az agya kell,vagy mi?


2010. máj. 25. 15:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ez most vmi vicc akart lenni?
2010. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem vicc! teljesen megállt bennem az ütő,és nem tudom,tényleg igaz e,de pl egy fórumon is irtak róla,most kerestem rá...
2010. máj. 25. 16:06
 3/26 anonim válasza:
hol talatad azt a forumot?ird le a linket!engem is erdekelne
2010. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, mi történhet Miskolcon, de múlt héten írt valaki konkrét utcát, és hogy a próbafülkében valami csapóajtó van, és akit akarnak, ott potty a picébe. Nekem hihetetlen és morbid, és ott is kopasz, tán meztelen nők voltak állítólag. A rendőrség meg nem nagyon mozdul rá az ügyre. Elég sokat reagáltak, többen hallották az esetet, és félnek.

Tudjátok, milyen drága az igazi haj? Fodrászoknak póthajhoz!!! Lehet, csak a szép hosszú hajú nők kerülnek a pinyóba. Mindenesetre én nagy ívben elkerülném a környékét is.

2010. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

a hozzászólások között

(tudom,ismerem mi az az urbanlegends,épp ezért vagyok kíváncsi rá,hogy igaz-e)

[link]

2010. máj. 25. 16:13
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
hallottam én is már ilyen kinaiüzletes sztorit. aszem kecskeméti dolog (de hangsúlyozom : olyantól hallottam aki hallotta a dolgot. ott több ember tünt el mint akit a pincében megtaláltak) próbafülkébe menni csak ugy érdemes ha akivel mész vásárolni, az a próbafülke elött (tehát nem megy be veled!!!) , vár. ha nem egyedül mész vásárolni, akkor simán kivitelezhető. azthiszem megéri hogy ne egyedül menj vásárolni.
2010. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

igen igaz. a rendőrség zárolta a híreket mer tnyomztak.

az öltözönek liftes volt az alja.

2010. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
25%
Baromság, meg győző bizonyítékokat adjatok, nem régen ugyanezt mondták Hogy Gyulán a Kínaiban is szervkereskedelem folyik és egy fiatal csaj veséjét kiszedték.. szvsz kamu.. :) Nem Törökországban vagyunk
2010. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
69%
Nem zörög a haraszt, ha nem fújják!!!! Alapja van. Nyomozás folyik ez ügyben, elvileg valós! Hamarosan fény derül mindenre, mert egy hatósági ember neje is belekeveredett az ügybe. Amúgy hihetetlen, de ebben a világban minden mocskos dolog megtörténhet!
2010. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%

amúgy ez a sztori tényleg igaz =S

a próbafülke alatt, a pincében egy konkrét boncterem volt kialakítva =S

és azért nincs belőle még nagy médiaszenzáció, mert próbálnak utánalesni, vajon hány kínaiban tüntetik még el az embereket...

hátborzongató =S

és így egyetek legköz kínai kajáldában... hogy kitudja mit adnak, milyen hús van a kajában (Y)

2010. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!