Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SZABYEST tűri a negatív kritikát?

SZABYEST tűri a negatív kritikát?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben azt vettem észre, hogy nem tűri a negatív kritikát!

2017. aug. 24. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem tűri, nincs önkritikája, és nem is veszi észre, hogy ő provokálja ki magának a jókívánságokat. Nincs ezzel egyedül, sokan képtelenek ezekre a dolgokra.
2017. aug. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ja biztos tűri azért tiltotta le a kommenteket,meg azért jelentgeti az olyan rant videokat amiben róla van szó......
2017. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Megertem ha elege van mar belole a sok negativ kritika utan.mindenki csak bantja
2017. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Jaj szegény Szabika mindjárt megsajnálom,magának csinálta ezt az egészet,úgyhogy egye meg amit főzött
2017. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szabyest4ever válasza:
30%
Tűri,ha úgy vesszük Szaby is ember,ő is hibázik,igenehet nem kellett volna pár dolgot csinálnia és ? Ő is hibázhat. De ha belegondolsz én sokkal jobban kiakattam volna mint ő. Szaby most is nem foglalkozik nagyon vele. Szerintem ez egy jó dolog ha vannak akik nem szeretnek mert az azt jelenti elég jó vagy ahozz,hogy utáljanak. Szóval igen ahozz képest tűri ❤
2017. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Itt egy videó, ajánlom mindenkinek, igaz 41 perces:

https://www.youtube.com/watch?v=KouU6byxJ_4&t=319s


szerintem amúgy jó videó lett!:D

2017. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ja a videó nem az elejétől kezdi mert ott jegyezte meg a yt, de tekerjetek elejére:D
2017. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért kóstolgat méregerős chili szószokat?
2020. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!