Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy olyan kérdést...

Hogyan lehet egy olyan kérdést, amelyben autószerelőt keresek, úgy feltenni, hogy a cenzorok ne hisztizzenek be?

Figyelt kérdés

#önkény #Cenzorok #adminisztrátorok
2017. aug. 25. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem hirdetési oldal, szóval nehezen. Csalással.

Így szeretnéd?

Van 50 szakmai fórum, ahol kereshetsz. Nem kéne oda menni?

Guglit láttál már életedben?

2017. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon sehogy. A moderáció pedig nem egyenlő a cenzúrával.
2017. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2*Sü ***** válasza:
Igen, ezzel az a gond, hogy ez nem igazi kérdés, inkább apróhirdetés. Persze minden megfogalmazható kérdés formájában, sokan másra is akarják használni az oldalt, amire való – az ismerkedéstől, társkereséstől a blogolásik –, pedig erre vannak jobbnál jobb egyéb oldalak, eszközök. Kicsit olyan ez, mintha egy csavarhúzóval akarnál szeget beverni. Nem lehetetlen, csak ésszerűtlen. Jobb eszközök például: [link] (a keresőkifejezés kiegészíthető a településsel, ahol laksz).
2017. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már sokféleképpen kerestem autószerelőt. Személyes ajánlással, netes kereső stb.

A kedvencem egy klímás volt: Az ön autójában nincs is klíma. Hiába mutattam a kezelő szerveket és a töltő csonkot.

Eddig mind elvállalt olyan munkát, amit nem tudott megcsinálni, vagy nem ismert el triviális szerelési hibát.

A lakást én festem, a bútorokat én csinálom, a villany-, víz szerelést magamnak csinálom (persze csak ahol a jogszabályok lehetővé teszik). Nem abban a világban élünk, ahol egy ember minden szükséges szakmát meg tud csinálni. A fizetett "szakemberek" eddig kritikán aluli munkát végeztek.

A csináltatott előtető beázik (pedig referenciák és személyes ajánlás alapján választottam a kivitelezőt). A felrakott tapéta ráncos és foltos lett. (amikor azt mondtam, hogy azt számlázzák ki, amit szerintük jól megcsináltak igen megsértődtek).

Most éppen az autóm központi zárját javíttatom. Egy hónap alatt azért már részeredmények vannak (Csak néha nyit vissza és csak néha nem zár). Alkatrészre és munkadíjra is kiadtam egy kalap pénzt, de megint ott tartunk, hogy a "mester" alkatrészeket kéreget kölcsön és próbálkozik. Egy részről tiszteletre méltó az elhivatottsága, másrészről, ha nem ért hozzá miért nem küldött át egy kollégájához, vagy vitte át az autót hozzá.

A kérdés igazából sokkal összetettebb, de megválaszolni talán így lehet.

Amit tudok megcsinálok, de sok mindenhez nem értek, vagy a jogszabályok nem teszik lehetővé, hogy én csináljam.

A személyes ajánlás+referenciák semmit sem érnek, akkor hogyan lehet választani?

2017. aug. 26. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!