Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Interneten lehet LL-es terméke...

Interneten lehet LL-es termékeket rendelni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy Leiner Laura fan vagyok, és szeretnék rendelni LL-es termékeket (I love Cortez toll, #márker karkötő...stb.) és hát a könyvesboltba nem tudok eljutni, ezért érdekelne. És ha lehet rendelni akkor hol? Válaszokat köszönöm! :)

#Leiner Laura #Kömyvmoly
2017. aug. 25. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet! leinerlaura.hu a hivatalos oldala, ott tuti lehet (mondjuk még nem próbáltam, de az Leiner Laura Univerzum akkora, hogy el tudom képzelni:DDD) És ha ajánlhatom, akkor inkább oldd mag hogy eljuss a boltba, mert egyrészt sokkal izgalmasabb élőben, egyben az egész, a boltban mindenhol Leiner Laura fanok rajzai vannak! Plusz vigyázz, ha pólót veszel, mert eléggé neccesek a számozások! És speciel a saját méretemben kértem, és nem volt jó rám!! Szóval ha ruhát akarsz venni, azt mindenképp a boltban tedd!!!
2017. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!