Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit cosplayezzek a MondoCon-ra...

Kit cosplayezzek a MondoCon-ra ezek a karakterek közül? Nem tudok dönteni

Figyelt kérdés

Mio a Nichijouból

Nano a Nichijouból

Azusa a K-onból

Shiro a No game no lifeból

Madoka a Madoka Magicából

Nico a Love Liveból



2017. aug. 25. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, én pont egyiket sem ismerem :D


De melyik áll hozzád a legközelebb? Kinek a legegyszerűbb, leggyorsabb elkészíteni az öltözékét, sminkjét, haját? Melyiknek van olyan ruhája, amiben bírni fogod az évszaknak megfelelő időjárást?


Elvileg hiába van nagyobb választék, ott legbelül mind tudjuk, hogy melyikre vágyunk a legjobban. Ha nem tudsz választani, írd fel a neveket papírfecnikre, majd sorsold ki, hogy kit cosplay-ezz. Érezni fogod, hogy igazából hogy állsz ahhoz a karakterhez.

2017. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Shirot :3 cuki es mivel rovid az anime szerintem tobben nwztek vegig + nem regiben jott ki a No game no life zero film, persze meg csak japanban de erted az most "felkapottabb" mert ravannak porogve a rajongok es sok helyen irjak hogy mennyire varjak a forditast de az meg jo egy ev mert Japnaban meh csak a moziban vetítik: /

18f

2017. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem Shiro lesz! :)
2017. aug. 26. 15:06
 4/4 Nefri válasza:

Attól függ, hogy nézel ki élőben és mi a célod. Versenyezni szeretnél, csak magadat akarod szórakoztatni vagy a kettő közötti skálán mennyire gondolod komolyan? Ruha tekintetében is nagyságrendbeli a különbség egy Madoka fullos ruha vagy a lényegében hétköznapi viseletben mászkáló többi karakter között.


Személy szerint nagyon demoralizáló tud lenni a látvány, ha a választott karakterhez adottságaival köszönőviszonyban sem lévő személy próbálja azt cosplayezni. Egy 90-kg fölötti személy akármennyire is imádja, ne próbáljon Sasuket alakítani, mert csak nevetségessé teszi magát, inkább gyakoroljon egy kis önkritikát és vállaljon be egy Chouji-t, minden tekintetben pozitívabbak lesznek a visszajelzések.


Továbbá ha esetleg még kezdő lennél javaslom, hogy parókát vegyél, a valódi hajaddal való vacakolás helyett. Különösen ha vmi extrém hajszínű karakterre esik a választásod.

2017. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!