Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cameron Dallas miért nem...

Cameron Dallas miért nem barátkozik mostanában a Magconos fiúkkal?

Figyelt kérdés
Régebb sok időt töltöttek együtt a magconon kívül i

2017. aug. 25. 17:30
 1/4 anonim válasza:
100%

Mivel eloszor az Old Magcon fele kilépett vagyis Shawn, Nash, Jacob, Jack and Jack stb. Utana jottek a Rowland tesok meg Sartorius meg Orlando Dylan stb

de utana ok is kileptek es gondolom Cameron beragott rajuk.. mostmar kb rajta meg Aaronon kivul nincs nagyon senki.. pedig szegeny probalta nagyon osszetartani azt a csapatot de mindenki ment a maga utjan tovabb. Jacob is turnezik, Johnny is Rowlandek is, az old Magconbol meg lasd Jack and Jack befutottak Shawn meginkabb..

2017. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van. De egyébként én úgy tudom,hogy a régiekkel még szokott beszélgetni.
2017. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen egyetértek. Úgy vettem észre hogy Aaronnal Taylorrral tartsa leginkább a kapcsolatot ritkán Willie Jonessal de a többivel nem nagyon
2017. szept. 24. 09:25
 4/4 anonim válasza:
Na szóval...Nashsel,Carterrel,Jacobbal(W),Daniellel(vele max. Rowlandek meg Jacob(S)tartja),Dylannel meg talán Maghonyval nem tartja a kapcsolatot de a többivel igen...Csak annyi van benne hogy nem talalkoznak de szoktak beszelgetni meg minden annyi az egesz hogy egy párral kevesebbet beszél mint pl.:Shawn,Matthew,Trey....De a többivel heti szinten beszel
2017. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!