Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy elengedjenek valahová? SOS! 16/L

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy lesz pár nap múlva amolyan nyár záró buli. A szüleimmel jó a kapcsolatom. Viszont szerintük túlságosan is kihasználtam már a nyarat, tesóm szerint egyszerűen csak ,,nem bírok a seggemen ülni". De ha azt veszem, itt a nyár vége. Innentől csak vissza a gimibe és 10 hónapig inkább a tanulásra kell megint összpontosítani. Na de nem is ez a lényeg...

Hogyan vegyem rá őket, hogy engedjenek el? Ezt a bulit úgy kell elképzelni, hogy sok fiatal lesz, ugye mindeki 16-17 év körüli leginkább. A társaságból alig ismerek pár embert sajnos. Egyik srácnak van nyaralójuk, aztán ott lesz. Itt még én nem voltam, mert az előző ilyen fajta bulikról lemaradtam. De normális emberek között, normális helyen miért ne bulizhatnék egyet utoljára a nyáron? Kifogásuk max az lehet, hogy eléggé féltenek engem. Pedig alapjáraton nem vagyok se értetlen, se felelőtlen. Mindig vigyázok magamra és nem kerülök rossz társaságba. Mivel tudnám meglágyítani a szívüket? Valami bevállt praktika?



2017. aug. 25. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha valahogyan elengednek,akkor jó esélyed lesz,hogy ott fogod elveszíteni a szüzességedet.Ezen előbb-utóbb túl kell esned...!
2017. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a szar xdd itt most nem ez volt a kérdés. Persze buliztam már többször is, nem arról van szó. Épp ez a baj. Hogy anyámék már nem jó szívvel engednének el megint.
2017. aug. 25. 23:30
 3/4 anonim válasza:
Az ilyen úgyse találkozunk máskor, meg amúgy is itt a nyár vége, nem lesz egy ideig más lehetőség típusú bulikon egyes személyeknek kevésbé lesz felelős a magatartásuk, és hajlamosabbak lesznek kihasználni azokat, akik egyedül szabadabb prédának tűnhetnek. Logikusan hangzik, hogy a szüleid ettől a bulitól joggal jobban féltenek, mint a nyár eddigi bulijaitól.
2017. aug. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg őket, hogy ha nem engednek el, akkor a hetven éves szomszéd bácsival fogod megdugatni magad gumi nélkül. Ettől majd jobb belátásra térnek és elengednek.
2017. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!