Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Válásnál ha apuka beadja a...

Válásnál ha apuka beadja a valopert, es anyuka marad a 2 gyerekkel, ahol a haz 50-50 % ban van apa anya neven es hitellel terhelt akkor hogy lehet rendezni hogy a haz csak anyae es gyerekeke legyen?

Figyelt kérdés

Kifizetnem az o reszet dr megis mit kell ilyenkor fizetni milyen erteket???

A vadarlaskori onero felet es az eddig fizetett hitelek felet?

Vagy a jelenlegi arnak amiert el lehetne adni a hitellel csokkentett reszet??? Hogy szamoljak ezeket???

Apuka kitalalta x millio a haz.... akkor nekem a felet a hitellel csokkentve kene fizetni???

Mit tehetek ha azt latom nem akarja hogy kifizessem a reszet.... azt akarja maradjak a hazban a gyerekekkel aminek a fele az o neve alatt fut de en nem akarok ebben a hazban elni ami a neven van mert nem egyedul tervezem az eletet es ha lesz uj baratom akkor hogy hozzam egy olyan hazba ami felig a valofelben levo ferjem neven van???? Mit lehet tenni ha nem megy bele hogy kifizessem???? Persze mas tisztesseges apa legalabb lemondana a gyerekei javara!!! De o nem tisztesseges mert nem eleg hogy elhagyott de meg arra hajt

Hogy ellehetetlenitse az eletem es mivel a fele haz a neven lesz nem tudok ide hozni majd senkit!??? Vagy a birosag ezt eldonti ennyivel kifizetem es menjen???

Hogy mukodik ilyenkor??



2017. aug. 26. 04:42
 1/3 Hekari válasza:
Tudtommal egy gyerektartásit mind 2 gyerekre kérhetsz. Nálunk is ez volt én lennék a gyerek és édesapám 30.000-et fizet minden hónapba amíga 18-at nem töltöm szóval nem nagy kunszt az egész és igen 50-50% ba van minden amit közösen/egyedül vett a házba/házhoz amióta megtörtént a költözés azaz ha egy kocsija volt mielőtt a házasság nem történt meg akkor az nem játszik a pakliban
2017. aug. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hekari válasza:
De a kérdésre válaszolva általában el szokták adni a házat (kivéve ha ti megtartjátok) és akkor fele-fele a ház de ha nem adjátok el akkor igen neked fizetned kell a felét a háznak vissza. Ha mind2-tök nevén van a bíróság az én elméletem szerint azt fogja mondani hogy mindent meg kell felezni mivel 50%-ban a te neveden van a lakás ugyanúgy így hát a házat eladjátok maximum közös megeggyezéssel ha nem akkor az apuka fizet ha ti akartok ott maradni akkor ti
2017. aug. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt de megis minek kell a felet fizetni??

A haz jelenlegi piaci ertekenek??? Azt ki hatarozza meg mennyit er most a haz??? Mert apuka egyre tobbre ertekeli eddig 36 ot ert szerinte most mar 40 et.... de nyilvan nem er annyit.... szoval ki batarozza meg mennyit is er??? Mert akkor gondolom abbol lejon a hitel es akkor annak a felet kell kifizetni.vagy hogy van???

2017. aug. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!