Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon parázok, lesz belole...

Nagyon parázok, lesz belole valami?

Figyelt kérdés
Haverjaim kitalalták hogy lopjunk, nekem nem nagyon tetszett az ötlet de végül elmentem velük, én csak leültem és vártam messzebb, nem nagyon akartam belefolyni... Vegül találtak egy táskát és benne volt minden , diák stb. Kidobtak a kukákba nem messze onnan. Vegul a 10.000forintot szetosztottak fejenkent 2000. Ha ez kiderul mi fog tortenni? Feljelentenek minket? Nagyon megbantam, nem is akartam ezt az egészet
2017. aug. 26. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ha már volt pofátok ellopni, legalább az iratait biztosítottátok volna, hogy megtalálja. Jobban fog aggódni az miatt, mint a 10.000 Ft miatt. Megérdemlitek, ha feljelentenek. És ha azt hiszed, neked tiszta a kezed, bűnpártolás miatt ugyan úgy megkapod a büntetést. Ami ez esetben szerintem csak pénzbüntetés, valamint mivel nem leszel büntetett előéletű, pár munka ki van lőve, amihez követelmény.
2017. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb ha feladod magatokat. Ez még csak a kezdet. Később olyan buliba rángatnak bele amitől évekre börtönbe is zárhatnak téged, és egy életre elcsesztek mindent. Nem kaptok majd munkát(mert nem lesz tiszta az erkölcsitek), kitagad a családotok, rokonok, barátok stb.
2017. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!