Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem olyankor ha...

Mit kéne tennem olyankor ha szó szerint megölnek idegileg? Legszívesebben sírnék az idegtől, debisnek érzem magam. Sajnos elég könnyen fel lehet idegesíteni. Mit tegyek annak érdekében hogy ne lehessen olyan könnyen tönkretenni mentálisan?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendezd úgy a dolgokat hogy a másokat kínzó és gyötrő kártékony hulladékokból hasznos hulladékok legyenek. Én is így rendeztem életem, és repülni tudnék a boldogságtól és elégedettségtől.

Például a jövedelemforrásod is legyen minél jobban úri. Hogy a másokat gyötörni szeretőkre maradhasson az igát vonó nehéz megélhetés. Az élet minden perce erről szóljon hogy megtanulják a helyüket. Például ha valami szívességet kérnek tőled, akkor érthetően közöld velük hogy az egy számjegyű IQ-jukkal is megérthessék, hogy kártékony emberekkel nem teszel jót.

Sajnos ez van, hogy némelyik annyira hülye hogy csak akkor hajlandó normális lenni ha tatár, török, habsburg vagy multi eltapossa. Erről szól Ady nekünk mohács kell c verse is. Ha nem dolgoztatja ki valaki a belét magyar éhbérért hogy kifacsart citrom lehessen, akkor másokat fognak idegesíteni, például téged.

2017. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Járj pszihológushoz.
2018. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!