Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házibuliba összetörték a...

Házibuliba összetörték a tévémet? Hogy hajtsam be a kárt?

Figyelt kérdés

Szóval 4 hónapja vásároltam tévét a nagy szobámba, 450E ft volt. Egy kisebb házibulit tarotam, persze odakint voltunk csak a szobából szólt a zene nyitott ablaknál. Tévére rá volt kötve az 5.1 és úgy szólt a zene youtube-ról. Ha zenét kellet váltani mindig be kellet menni. Egyik csaj bement majd hogy ö vált zenét, utána halottam egy nagy csattanást a zene elhallgat, tévé a földön arcal a földön.

Kijelző betört, és be se kapcsol már. Azért nem olcsón vettem, és nem fogok ennyi pénzt kidobni az ablakon. A Ház udvarja és az előtér be van kamerázva biztonsági okokból. Felvettem a csajjal a kapcsolatot hogy ki kéne fizetnie a káromat facebook-on le is tiltott egyből. Mikor Üzentem neki barátnőjén keresztül jött a válasz hogy ö neki nincs ennyi pénze. Ez tegnap történt, szóval milyen módon tudom behajtani a káromat? Polgári peres úton?



#kár #pénz #károkozás.
2017. aug. 27. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

'Polgári peres úton?'


Igen. Kamerafelvetel van, ugyhogy szepen megiratsz egy ugyveddel / kozjegyzovel egy karteritesi igenyrol szolo fizetesi meghagyast, aztan hajra. Esetleg a leanyzo csaladjaval is felveheted a kapcsolatot, ha mar a hulye liba ilyen ocska modon probal kibujni a felelosseg alol.

2017. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Mifelénk szinte ezért egy kisebb paraszt ház kapható, én tuti nem engednék senkit bulizgatni a szobámba pedig nekem csak 80 ez-be került a tv.

Egy házi buliba, ha nem gondolkodik az ember ésszerűen ez sajna igen csak benne van, a pénzed meg ugrott nagy valószínűséggel, én se fizetném ki, mivel én voltam teszem fel meghíva, milyen alapon akarsz bármit is behajtani rajtam? Netán aláírtam vminek, Érted? Ezt magadnak köszönheted..

2017. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondtam odakint volt a buli, nem ment be nagyon senki. A csaj is csak wc-re miatt ment be. Utána ö úgy érezte majd zenét vált részegen. Laminált padló és szönyeg van a szobámba nem cipővel bejáros részleg. Ablakot kinyitottam és 5.1 elég durván szól szóval elég jól lehetett hallani a zenét. Miért volna az én hibám, ö mondta hadd menjen már be wc-re, én azért engedtem be. De ha kell felvételek meg vannak még tegnapról szóval tudom bizonyítani. Én egy csep palkoholt se ittam a betegségem miatt.
2017. aug. 27. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"én se fizetném ki, mivel én voltam teszem fel meghíva, milyen alapon akarsz bármit is behajtani rajtam?"


Ketteském, tehát ha te meghívsz engem egy kávéra, akkor összetörhetem a teljes berendezést, majd a kávé maradékát felhajtva nyugodtan távozhatok, te pedig majd további szép napot kívánsz?

2017. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2: te meselj mar, hol van 'benne' egy buliban, hogy kovetkezmenyek nelkul lehet felmillios erteket csak ugy lenullazni? Attol hogy meghivok valakit, nem jogositja fel arra, hogy akarmit tonkretegyen vagy elvigyen a hazbol.


@kerdezo: elso korben probald normalisan rendezni (kozvetlenul az elkovetovel), ha nem hajlando ra, keresd a szuleit (mellekesen megemlitve, hogy konkret kamerafelvetel van rola, mit csinalt a pici lanyuk), ha ok is elharitjak a felelosseget, akkor mehet szepen egy rendorsegi feljelentes gondatlan karokozasert.

2017. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!