Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma reggel otthagytam veletlenü...

Ma reggel otthagytam veletlenül a penztarcamat a padon. Mire visszamentem nem volt ott. Miert van ez? Volt benne 3000 ft

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem volt ráirva, hogy véletlenül maradt ott, igy valaki azt gondolhatta, hogy direkt dobtad ki mert neked már nem kell.
2017. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek teszed a padra a pénztárcádat?
2017. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Azért mert feledékeny/hülye vagy (egyáltalán miért tetted le a padra?) csak te vagy egyedül hibás.

Én mindenesetre magát a pénztárcát legalább otthagytam volna, ha a pénz el is viszem, mert lehet hogy aki aki ottfelejtette a tárcát, szerette vagy más is volt benne (az enyémet pl én díszítettem és a bérletem is benne van)

De most legalább megtaluntad, hogy ne hagyd el a dolgaidat!

2017. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megvaaan

A 3000 ft nem volt mar benne xD viszont a diákim alapján rám irtak facebookon xD oszt ide adták he

2017. aug. 30. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!