Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lehetne, mernétek buszon...

Ha lehetne, mernétek buszon filmet nézni telefonon?

Figyelt kérdés

a hétvégén kaptam egy eléggé komoly kis telefont, és nagy boldogan felpakoltam rá egy filmet is, hogy most akkor már nem zenét hallgatok, hanem filmet nézek. anyám egyből letámadott, hogy hoppá ezt nem kéne, mert mivan ha kikapják a telefont a kezemből.

ettől én nem félek, mert ha beülök az ablakhoz a 2esbe nem igazán fordulhat elő, de azért bele lett ültetve a bogár a fülembe.

mit gondoltok? (én pl 29es buszra gondolok)


2010. máj. 25. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem veszik el a cigányok, akkor igen, de fontos, hogy headsettel használd, mert más talán nem kíváncsi rá. Mondjuk van egy Sony ericcson a Dózsa György út és az Árpád híd között kivágva. Még talán egy-két napig hívható is. :D tetű dolog, de többször szóltak a cigusnak. az leszart mindenkit....... csak néztem....én sose tettem volna ilyet, de szükségszerű volt.
2010. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézzed nyugodtan! Vágj fel vele! Ha el akarják venni, szaladj el!
2010. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez se rossz, de két megálló között hova futsz? Hordj magaddal egy szappant, attól félnek a fekák..Vagy kiálts rá. Munka!!! Attól is félnek...
2010. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én szoktam is :D Kettes hely, ablak felől, ablak felé befordulva XD
2010. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az se rossz, de gondolom te halkan hallgatod?
2010. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem értem az első válaszolót. :D Mi lett kivágva és mi szükségszerű? :D

Amúgy én simán néznék filmet. Persze nem az éjszakain például, de napközben ha sokan vannak, akkor merném.

2010. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem nézném. A cigányok között olyan is akad, aki akár követ miután leszállsz a buszról és jól megkésel.
2010. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jogos. a takony feka telóját kivágták az ablakon, mert ugattatta bódigusztit és a csúcsszuper haverokat. Szóltak neki többször is. egy melák megunta odament kicsavarta a kezéből és kivágta a metró ablakán. még csak meg se rebbent a szeme...egyébként gondolom, aki hallgatja az tudja kultúráltan is tenni. Ti hogy hallgatjátok? headset vagy csak bele a nagyvilágba?
2010. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

alap hogy füles.

amm sorry a hülye kérdésekért, de nem akarom ellopatni a majdnem 100ezres telóm :/

17:28-40-50es -el szoktam menni, ált leghátsó ülés ablak mellet.

ilyenkor még tömeg is van, nem hiszem h valaki kiszedné a kezemből.

vélemény? biztonságos? :D

2010. máj. 25. 22:34
 10/10 Ammarilys ***** válasza:

milyen az a teló jézusom?:D

én simán nézek filmet buszon,fülessel :D

2010. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!