Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használhatom ezt a zenét,...

Használhatom ezt a zenét, vagy jogvédett, és büntetnek érte?

Figyelt kérdés

Készítettem egy bicikli táskát a csomagtartóra. Erről gondoltam részletes leírással felteszem a videót a youtube - ra, hogy más is elkészíthesse.

Egyszerű és nagyszerű lenne, de a zene amit a video - hoz használtam: Mahmut Orhan - Game Of Thrones (Original Mix) lenne. Mikor feltöltöttem a videot, kiírta a youtube, hogy szerzői jogvédett zene van videoban ... és semmit sem kell tennem... de, ha akarom törölhetem ... itt - és itt... de, most megijedtem. Szóval, maradhat a kis filmem ezzel a zenével, vagy szerkesszem újra egy másik zenével? És, honnan tudjam, hogy mit használhatok? Szeretném, ha nem tiltana le a youtube, és mások is láthassák a videomat, és szeretném, ha nem is büntetnének meg. :)



2017. aug. 30. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

A jogvédett zene után fizetni kell jogdíjat. Ha ezt megengedheted magadnak, akkor elöször lépj érintkezésbe a jogtulajodonossal és tisztázd a részleteket.


Ha nem akarsz fizetni, akkor olyan zenét keress, amelyiknél fel van tüntetve, hogy nincs rajta jogvédelem.

2017. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ... közben próbáltam törölni, tök jó, a zenét... hogy ne lehessen hallani... de, közben ezt írta ki:

Hirdetések jelenhetnek meg videódon.

A videódban szerzői joggal védett tartalmat találtunk.

Az igénylő engedélyezi tartalma használatát YouTube-videódban, de hirdetések jelenhetnek meg rajta.


Akkor megoldódott ugye?

Mármint nem fizetem rá a gatyám .... :)

2017. aug. 30. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz a videóval pénzt keresni és azt írja, hogy ,,Az igénylő engedélyezi tartalma használatát YouTube-videódban, de hirdetések jelenhetnek meg rajta.

'', akkor a zene nyugodtan maradhat a videódban. A zene tulajdonosa bevételt szerez a művéből (a videódban megjelenő hirdetések miatt), és a videód is mindenki számára megtekinthetű, élvezhető lesz. :) Nekem sok ilyenek van...


Valami ilyesmi van neked is, ugye? [link]

2017. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

...igen, pont ilyen konkrétan ezt írta ki.

Jól van, akkor visszateszem... mert töröltem az egészet.

Köszönöm szépen. :)

2017. aug. 30. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is van ilyen. Nem gáz, amíg nem keresel pénzt a videóval.
2017. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. :)
2017. szept. 1. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!