Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Húztad már fel magad kérdésen...

Húztad már fel magad kérdésen itt a GYK.hu-n? Ha igen, melyiken?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/171 anonim ***** válasza:
88%

Nap,mint nap a kismamák idióta,gyerekes kérdésein.Meg akkor,amikor linkelnek politikai hirdetést szándékosan provokálva azzal.

Te?

2010. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/171 anonim ***** válasza:
94%

ÓÓÓ nagyon sok volt :)

Pl.: vallás kategóriában a gyűlölködő, korlátolt kérdéseken/válaszokon

baba rovatban a jaj-a-babám-belélegzettegyporszemet-most-zokogok-és-virrasztok-az-ágyánál típusú túllihegős kérdéseken

fogyókúra rovatban a negyven kilós tinik kövérvagyok kérdésein... kb ennyi :)

2010. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/171 anonim ***** válasza:
100%

...a tizenévesek szexulális témába tartozó idióta, tudatlan, primitív kérdéseiken...olyankor mindig arra gondolok, hogy hova jut a világ...

no meg olyankor is felháborodok mikor nem arra válaszolnak amit kérdeztem, hanem okoskodnak, mert ugye névtelenül könnyű...

2010. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/171 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ


udiudiudiudiudiudiudiudiudiudi


IGEN! Ezen!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__79..

2010. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/171 anonim ***** válasza:
82%
Igen, de nem mondom meg, melyiken. Főleg azokon, amikre nem tudnak /néha nem is akarnak, de inkább nem tudnak/ választ adni, belekotyognak, hogy ki ne maradjanak valamiből és a kérdezőt lehordják mindenféle "szar" és hasonló alaknak. Ezek z emberek elsősorban magukat minősítik. Az a véleményem, hogy nem lenne helyük a GYK-ben.
2010. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/171 anonim ***** válasza:
91%
Sokszor húztam fel már magam. Leginkább a kismamák idióta kérdéseim (gyöngyszem volt a "Ha keveset gagyog a babát meg fog-e tanulni beszélni?" c. kérdés, nem biztos, hogyszószerint ez volt, de tartalomra igen), hülye rövidítgetésein, meg a politaikai témakörön. Néha van egy-egy kiakasztó kérdés a Vallás témában is. Röhögni meg az Ezotériába járok. :D
2010. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/171 anonim ***** válasza:
100%
Én azokon szoktam, hogy "egy anorexiással, vagy egy kicsit duci, de amúgy nagyon szép lánnyal járnál inkább?" Valamint a "zöldet kakilt a babám jajj mi legyen" kérdéseken is, mint az előttem szóló írta. Meg természetesen a "mit tegyek, hogy anyám elengedjen (ide-oda)" dolgokon :)
2010. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/171 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ezeken a szép ez a valaki/jól néz ki? kérdéseken,főleg akkor amikor azt állítja a kérdező,hogy nem ő van a képen.
2010. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/171 anonim ***** válasza:
2010. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/171 anonim ***** válasza:
91%

jah meg a szuperanyuk ostobaságain, hogy JÁJJ nemtom, hogy közhírré tenni, hogy valaki felcsinált ezért fontoskodó kérdéseket teszek fel, hátha a ványadt kis önérzetem majd helyre jön és újra vagizhatok a plázába a csajok előtt és bevethetem a férjem platina hitelkártyáját.


a babám előbb belélegez aztán ki! Ez jó? nem fordítva kéne lenni? na és hasonló gyökér állatságokon


ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááászétbasz az ideeeeeeeeeeeegáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

2010. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!