Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Lola vagy a...

Szerintetek a Lola vagy a Lara szebb keresztnév? A Kolos vagy a Noel rosszfiúsabb?

Figyelt kérdés
Egy új könyv ötletén kattog az agyam tegnap óta,és nem tudom eldönteni,hogy legyenek a nevek.Jól jönne egy kis segítség,hogy az embereknek melyik variáció tetszik jobban.Egyszerű kérdés.A Lola vagy a Lara szebb név?A Kolos vagy a Noel rosszfiúsabb név?Kérlek írjátok meg a véleményeteket,a többség fog győzni.
2017. aug. 31. 10:17
 1/8 thunderofyou válasza:
68%
A "Noel" név szerintem sokkal rosszfiúsabb, mint a "Kolos". A lánynevek közül a "Lara" nevet választanám, de a "Lola" is szép és különleges.
2017. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
A noel szerintem is rosszfiusabb es nekem s lara nev jobban tetszik, de a lola is szep
2017. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Lolaa :) és a Noel
2017. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Noel és Leyla
2017. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Lara, Noel
2017. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Noel egy egészen lágy, kellemes hangzású, szinte már-már langyi név. Egyáltalán nem rosszfiús, bár gondolom valaki nem a nevétől lesz tömeggyilkos.


Továbbá felmeről bennem a kérdés, hogy mivel a Kolos magyar név, a Noel külföldi, mégis mire van szükséged? Vagy ilyen apróságok nem számítanak?


A Lola / Lara kérdésben kicsit egyszerűbb a helyzet, hisz mindkettő idegen név. A Lara magyarosan, ropogós r-rel ejtve sokkal durvább hangzású, mint a másik. Angolul, raccsolva-elharapva meg borzalms.

2017. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
A Lola lágyabb kicsit, szóval ha egy finomabb szép lánykához akarod, akkor én azt javasolnám. És szerintem is a Noel a rosszfiúsabb.
2017. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Lara ártatlanabb, virágszerűbb, a Lola szexuálisabb, aki mindenki fejét elcsavarja. Ha Kolos a rosszfiú, nagyobb darab, izmos bunkónak képzelem el, ha Noel, inkább vékony és magas, hideg, talán manipulatív.


Készült azóta valami a könyvből? El lehet olvasni valahol?

2018. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!