Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a szebb,...

Szerintetek melyik a szebb, kulonlegesebb nev: Blanka vagy Lujza?

Figyelt kérdés
Ket keresztnevem van, Blanka es Lujza. Uj gimibe megyek, es nem tudom mit kerjek, hogy szolitsanak. Amikor szulettem a Blanka meg nem volt gyakori nev egyaltalan, tehat 40 gyerekbol 1 volt Blanka. Most meg 10. Viszont a Lujzat meg lehet ugy becezni hogy Lujzikaaaaaa, meg a hasonloan ertelmes trillazos beceneveken. Ettol figgetlenul nekem tetszik a Lujza is, meg a Blanka is. Viszont Lujzabol kevesebb van mostanaban, mint Blankabol. Tehat, igy leirva vivodasaimat: melyik szerintetek? :) :) :)

2016. ápr. 8. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Blajza :D


Szerintem a Blanka szebb.

2016. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Lujza.
2016. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Blanka.. Elég parasztos a Lujza
2016. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Blanka.
2016. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez vicces:D Én Blankának vagyok keresztelve, de anyukám Lujzának hív ha olyan szeleburdin viselkedek:D Bocsi, de ezt meg kellett osztanom:D Amúgy meg én is a Blankára szavaznék, mert a Lujzából könnyebb viccet csinálni. Meg Én nem sok Blankát ismerek..mondjuk valószínűleg fiatalabb vagy nálam pár évvel:) De akkor is, annyira nem gyakori név. Meg igazából mindegy, attól még mert mást is hívnak így még te is lehetsz az, nem?:D
2016. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Barátnőm macskáját Lujzikának hívják:D
2016. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Blanka
2016. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Blanka. Nem tetszik a Lujza.
2016. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
56%
Lujza, mindenképp!
2016. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj, de nekem a Lujzáról az jut eszembe, hogy macskanév. Mentségemre legyen, két Lujza nevű cicát is ismerek. A Blanka jobban tetszik :)

Meg együtt a kettő. Szerencsés vagy hogy két szép neved van ami együtt is jól hangzik :)

És igen, a Blajza is jó választás :D

2016. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!