Hol lehet a pók?

Figyelt kérdés
A azobába van egy ágy, szekrény, szőnyeg. Hol lehet? Nagyon nagy és fekete, és rohadtul félünk. Ha megtaláljuk, porszívóval felszívhatjuk? Nem mászik ki? Vagy hogyan kapjuk el?

2017. aug. 31. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Póktól félni?

Minek?

Ha teheti, inkább elmenekül tőled. Ráadásul elfogja a betévedt rovarokat.

Nagyon hasznos!

2017. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Porszívóval nyugodtan felszívhatjátok, megdöglik benne, nem fog kimászni. Tényleg nem kell félni tőle, de ha nagy és fekete, tényleg félelmetes lehet, de 99% hogy ártalmatlan. Ha igazán nagy, akkor lehet farkaspók, nyár végére szoktak jól megnőni és nem bántanak. Lehet hogy a szekrény alatt van a szekrény aljára felmászva, vagy elbújt egy apró résbe. Sok sikert hozzá... azért jobb lenne, ha elfognátok befőtte süvegbe és kitennétek az udvarra.
2017. szept. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért kell félni a pókoktól... Az én szobámban direktvan egy, hálóstól :D

Ha a földön találjátok meg valahol, akkor tegyetek rá egy papírlapot s lépjetek rá. Kicsit kell majd utánna takarítani ha nagyon szétment, de ha ennyire féltek...

Ha nagyon állatbarátok vagytok egyszerűen kitehetitek (felmásztassátok egy papírra vagy akármire, majd az ablakon kirázzátok)


Szerintem meg vagy az ágy vagy a szekrény alattlvan.

2017. szept. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!