Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz estin letenni...

Szerintetek gáz estin letenni az érettségit?

Figyelt kérdés
Talán helytelen olyan kifejezést használni erre,hogy gáz e. De én kicsit annak értem ha bele fogok ebbe.Szeretnék esti érettségire menni,mert most buktattak meg és nem szeretnék tovább abba az iskolába járni..Több iskolába is elmentünk de nem vettek át sehová sem. Ugye gimnáziumba jártam és más gimibe nem vettek fel úgy hogy megbuktam. Szakiskolába meg mindent előröl kellene kezdeni és akkor buktam három évemet. Ezzel azt akarom kérdezni hogy esti érettségivel lehet e menni esetleg fősulira vagy OKJ képzésre vagy bármire.
2017. aug. 31. 13:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Persze, hogy lehet, mert nincs olyan, hogy esti érettségi. Csak egy érettségi van, azon belül közép- és emeltszint.
2017. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
2017. aug. 31. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nagyobb gáz, ha nem szerzed meg az érettségit. Sok ismerősöm kibukott és estin befejezte a sulit, leérettségizett. Anélkül nemigen vesznek fel sehová és tovább tanulni sem tudsz.
2017. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!