Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szintemelő érettségit csak...

Szintemelő érettségit csak érettségi időszakában lehet letenni?

Figyelt kérdés
Középszintű érettségimet szeretném emelt szintűre "emelni". Májusban el tudnék menni az írásbelire, de júniusban műtenek és 3 hetet leszek kórházban. Előtte/utána meg lehet oldani hogy a szóbeli is meglegyen?
2016. dec. 23. 22:37
 1/3 E1992 ***** válasza:
Az emelt szóbelik június elején vannak. Ezen nem lehet változtatni. Legalábbis én így tudom.
2016. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Legfeljebb annyit tehetsz, hogy az emelt szintű érettségire kijelölt időszakon belül (kb. 10 nap) egészségügyi okokra hivatkozva megpróbálod elérni, hogy egy olyan napra osszanak be, amikor el tudsz menni. Az illetékes kormányhivatalnál kell érdeklődnöd a lehetőségek felől (ügyfélszolgálati számot, e-mail elérhetőséget kereshetsz még az oktatas-hu-n, mert az Oktatási Hivatal foglalkozik az érettségik lebonyolításával.)
2016. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szóbelit nagyon indokolt esetben szerintem át tudják tenno
2017. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!