Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írország jó hely? Milyen ott...

Írország jó hely? Milyen ott élni, dolgozni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 08:42
 1/1 JaniB válasza:
100%
Vizszintesen szokott esni az eso. Az esok kb 10-20 perc hosszuak tobbszor egy nap. Szep zold es nyugodt kornyek. Hetvegente jokat lehet kirandulgatni. Hideg a tenger viz. A sok szel miatt jokat lehet szorfozni. Baratsagos dalolo emberek a kocsmakban videken. A ciganyok szokek es kekszemuek! Szoval jol gondold meg hogy nekialsz e ciganyozni mert konnyen azon kapod magad hogy argus szemekkel neznek rad a korulotted levok.(en mar jartam igy :) Ha fingani akarsz egy hazban akkor azt ovatosan tedd mert a falak folerositik a fingas hangjat es zeng a haz tole :-D Ha elfelejted a visszajarot es egy oraval kesobb mesz vissza a boltba, hogy te veletlenul husz euroval tobbet hagytal a kasszaban akkor az elado atszamolja a bevetelt es ha tenyleg lathato a 20 euro plusz bevetel akkor azt odaadja neked. (Magyarorszagon probald ezt megcsinalni) Nekem bejott de most mashol elek. Hogy most mennyire konnyu ott melot talalni nem tudom. Anno nem volt nehez 2007-ben
2017. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!